سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ساعت: ۲۰:۰۸:۴۷

راسخ ‌تر شدن عزم جوانان انقلابی بعد از ترور شهدای عرصه جهاد علمی

در بیانیه مجمع نمایندگان استان مرکزی آمده است: خون شهیدانی چون شهید محسن فخری زاده عزم و اراده دانشمندان متعهد، جوان و انقلابی ما را در پیمودن این مسیر مصمم و راسخ‌ تر خواهد کرد.

بیانیه مجمع نمایندگان استان مرکزی:

راسخ ‌تر شدن عزم جوانان انقلابی بعد از ترور شهدای عرصه جهاد علمی

راسخ تر شدن عزم جوانان

به گزارش پیک راستان به نقل از  مهر، بیانیه مجمع نمایندگان استان مرکزی در محکومیت ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده آمده است:

دستان ناپاک و جنایتکار جبهه کفر و نفاق بار دیگر به خون پاک ملت آزاده ایران آلوده شد و فرزندی عزیز، خدوم و متعهد را از ما گرفت.

دشمنان ما چه مفلوک و در مانده‌اند که با گذشت بیش از چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، هنوز بر این گمانند که می‌توان انقلاب عظیم ملت ایران را با حذف فیزیکی در هم شکست و کاروان پیشرفت و تعالی این ملت بزرگ را که می‌رود تا قله‌های رفیع علم و دانش را یکی پس از دیگری فتح نماید، متوقف کرد.

این اقدام ننگین و غیرانسانی، که به منظور مقابله با پیشرفت‌ها و جهش علمی کشور و ایجاد خلل در مسیر دستیابی به قلل رفیع دانش به عنوان نماد خودباوری و استقلال و عزت ملی صورت پذیرفته است، یک بار دیگر، اوج هراس و ذلت و درماندگی دشمنان در مقابله با جنبش و جهش علمی ایران اسلامی را نمایان ساخت. اما کوردلان شیطان صفت باید بدانند که این گونه حوادث و اقدامات ذره‌ای ملت ایران را از رسیدن به استقلال و خودکفایی علمی منصرف نکرده و قادر به توقف حرکت پر سرعت علمی کشور نخواهند بود. بلکه خون شهدایی چون شهیدان فخری زاده، احمدی روشن، شهریاری، علی‌محمدی و دیگر شهدای عرصه جهاد علمی کشور، عزم و اراده دانشمندان متعهد، جوان و انقلابی ما را در پیمودن این مسیر مصمم و  راسخ تر خواهد کرد.

مجمع نمایندگان استان مرکزی در مچلس شورای اسلامی ضمن محکومیت این حادثه تروریستی، خواهان برخورد قاطعانه با عاملین و مسببین این اقدام تروریستی بوده است و شهادت دانشمند متعهد و بسیجی شهید محسن فخری زاده را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، خانواده محترم آن شهید گرانقدر و عموم ملت شریف و شهیدپرور ایران تسلیت گفته، برای این استاد شهید علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت می‌نماید.

انتهای پیام/rasouli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
چند رسانه ای

سیستان و بلوچستان مشکل آب دارد…

قصه آب …

چرا کارگران هپکو از رئیسی تشکر کردند؟

پدری از جنس صبر و مقاومت