سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳ ساعت: ۱۹:۳۶:۲۱

لیگ برتر/پانزدهمین خرید آلومینیوم اراک

به گزارش پیک راستان به نقل از خبرگزاری تسنیم در اراک، تیم آلومینیوم اراک که نخستین تجربه خود در لیگ برتر را با “رسول خطیبی” تجربه می‌کند در هفته‌های اخیر اردوی تمرینی در تبریز برگزار کرد. این اردو درحالی برگزار شد که خطیبی ۱۴ بازیکن مدنظر خود را از باشگاه‌های مختلف شامل ۳ گلر، ۷ […]

ورزشی:

لیگ برتر/پانزدهمین خرید آلومینیوم اراک

تمرین آلومینیوم

به گزارش پیک راستان به نقل از خبرگزاری تسنیم در اراک، تیم آلومینیوم اراک که نخستین تجربه خود در لیگ برتر را با “رسول خطیبی” تجربه می‌کند در هفته‌های اخیر اردوی تمرینی در تبریز برگزار کرد.

این اردو درحالی برگزار شد که خطیبی ۱۴ بازیکن مدنظر خود را از باشگاه‌های مختلف شامل ۳ گلر، ۷ مدافع، ۲ هافبک و ۲ فوروارد را خریداری کرد تا در مجموع ۱۴ خرید جدید به نام این تیم ثبت شود.

این درحالی بود که حدود ۱۲ بازیکن و ۳ مربی نیز با این تیم تمدید قرارداد کردند تا آلومینیوم با قدرت تمام آماده حضوری مقتدر و چشم‌گیر در نخستین حضور لیگ برتری خود باشد.

این درحالیست که براساس اعلام باشگاه آلومینیوم سازی اراک، این تیم اقدام به خرید سومین مهاجم جدید خود که فصل قبل در پیکان و شاهین بوشهر حضور داشت کرده است.

شریفات که بازی حرفه‌ای را از ۱۹ سالگی و در فولاد خوزستان آغاز کرد، سابقه بازی در تیم استقلال خوزستان و پس از آن استقلال تهران را در کارنامه فعالیت ورزشی خود به ثبت رسانده است.

وی در سال ۹۶ به عضویت تیم ذوب آهن درآمد و همچنین در سوابق خود بازی در تیم نفت مسجدسلیمان را نیز به ثبت رسانده است.

انتهای پیام/rasouli

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
چند رسانه ای

سیستان و بلوچستان مشکل آب دارد…

قصه آب …

چرا کارگران هپکو از رئیسی تشکر کردند؟

پدری از جنس صبر و مقاومت