سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۱۶:۰۳:۴۹

راهپیمایی ۲۲ بهمن یک مانورِ قدرتِ مردمی است

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اینکه برای دور کردن هرگونه تهدید از سوی دشمن مستلزم نمایش قدرت داخلی با حضور گسترده مردم هستیم گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم یک مانور قدرت مردمی است.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا:

راهپیمایی ۲۲ بهمن یک مانورِ قدرتِ مردمی است

سردار سنایی راد، معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا، در گفتگو اختصاصی با ندای تفرش، با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: راهپیمایی امسال در شرایطی صورت می‌گیرد که دشمن با ملت و کشور ایران وارد سطح جدیدی از مناظره شده و با ترور شهید سلیمانی از یک سو و دریافت ضربه و سیلی موشکی از سوی دیگر تخاصمش با ایران افزایش یافته است.

سنایی راد اظهار کرد: برای دور کردن هرگونه تهدید از سوی دشمن مستلزم نمایش قدرت داخلی با حضور گسترده مردم هستیم. راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور مردم یک مانور قدرت مردمی است.

وی با اشاره به مصادف شدن راهپیمایی ۲۲ بهمن با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی، افزود: حضور مردم نشانه قدرشناسی نسبت به این شهید عزیز و سایر شهدای مقاومت خواهد بود.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا، تفاوت راهپیمایی امسال را افزایش شدت تخاصم دشمنان با ملت ایران عنوان کرد و ادامه داد: ملت ایران در تشییع پیکر شهدای مقاومت قدرشناسی خود را نسبت به شهدا و اراده پایداری و مقاومت در برابر دشمن و پاسخگویی به توهم دشمن که چنین جنایتی را انجام داده اند، نشان دادند.

سنایی راد افزود: تکرار مراسم پرشکوه تشییع در راهپیمایی ۲۲ بهمن می تواند عظمت بیشتری ببخشد و به کوری چشم دشمنان چنین اتفاق مبارکی از همان جنس سیلی موشکی به دشمن خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: حماقت آمریکایی‌ها در سیاست‌های تشدید فشار تحریم و تهدید در برخورد با بصیرت و هوشیاری ملت و غیرت ملی ایران مقیاس بزرگ‌تری به راهپیمایی ۲۲ خواهد بخشید و به حول و قوه الهی مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به‌مراتب باشکوه‌تر و پرشورتر از سال‌های گذشته خواهد بود.

انتهای پیام/mh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

مانع ورود علاقه‌مندان به آمریکا به مجلس شویم+فیلم

نماهنگ | روز وصل

آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟

کلیپ دیدنی از آخرین زیارت حاج‌قاسم در حرم امام رضا (ع)