سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۱۶:۰۳:۲۸

آمار داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم درمرکزی تا به امروز ۲۱۲نفر است

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: آمار داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم در استان مرکزی تا به امروز، بیست و یکم بهمن ماه، ۲۱۲ نفر است.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی:

آمار داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم درمرکزی تا به امروز ۲۱۲نفر است

بهروز اکرمی ظهر دوشنبه در حاشیه جلسه ستاد انتخابات استان مرکزی در اراک، در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی ٣٨٧ نفر داوطلب برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند که از این تعداد ٢٠٧ نفر توسط شورای نگهبان تأیید صلاحیت و ١٦٣ نفر نیز رد صلاحیت شده اند.

وی افزود: همچنین ٢٠ نفر از داوطلبین نیز در مراحل مختلف انصراف خود را اعلام کرده و ١٦ نفر درخواست تغییر حوزه انتخابیه داشته اند که از این تعداد ٧ نفر متقاضی ورود به حوزه استان مرکزی بوده اند و با درخواست ٦ نفر از آنها موافقت شده است.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی بیان کرد: همچنین از کاندیداهای استان، ٦ نفر متقاضی انتقال به حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات استان تهران و یک نفر متقاضی انتقال به یکی از استان‌های دیگر کشور بوده اند و ٢ نفر از داوطلبین درخواست انتقال حوزه درون استان مرکزی را داشته اند.

اکرمی توضیح داد: شورای نگهبان تا کنون با تمام درخواست‌های انتقال از حوزه‌های انتخابیه سراسر کشور به حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات مخالفت کرده که طبق ماده ١٠ آئین نامه اجرایی، داوطلبین مربوطه در حوزه مبدا فعالیت و رقابت‌های انتخاباتی خود را ادامه خواهند داد.

رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی خاطر نشان کرد: آمار نهایی داوطلبین نمایندگی مجلس یازدهم در حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی تا امروز (۲۱ بهمن) بالغ بر ٢١٢ نفر است.

انتهای پیام/mh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

مانع ورود علاقه‌مندان به آمریکا به مجلس شویم+فیلم

نماهنگ | روز وصل

آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟

کلیپ دیدنی از آخرین زیارت حاج‌قاسم در حرم امام رضا (ع)