جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت: ۲۳:۵۰:۳۱

لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های موجود در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال و رونق صنعت تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تاکید کرد؛

لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: امروز مسئولان و مدیران دستگاه‌ها بایستی بیش از هر زمان، در مسیر تحقق فرمایشات و تأکیدات رهبر معظم انقلاب و رفع مشکلات موجود حرکت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: در این راستا وجود روحیه جهادی و انقلابی و حرکت بر محور مؤلفه‌های گام دوم انقلاب و اقتصاد مقاومتی، بایستی مورد توجه مدیران و مسئولان قرار گیرد و عزم جدی برای رفع مشکلات مردم و بهبود معیشت به کار گرفته شود.

دری نجف آبادی بیان کرد: از جمله کارهایی که در این رابطه باید صورت پذیرد، عزم مدیران برای برنامه ریزی های اصولی و کارآمد و شناسایی و رفع نواقص امور است که در صورت اجرای این مهم، زمینه تحقق برنامه ریزی های کلان کشور فراهم خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: امروز بیش از هر زمان نیاز است که در جامعه اسلامی ایثار، فداکاری، ابتکار و خلاقیت و افزایش بهره وری در دستور کار مردم و مسئولان قرار گیرد و از پتانسیل‌های موجود به نحو مطلوب برای رشد و توسعه استفاده کنیم. همچنین انگیزه الهی و رضایت مردم باید سرلوحه کار مدیران باشد و لحظه‌ای از خدمت به امت اسلامی دریغ نشود.

وی تصریح کرد: چنانچه به بهره گیری از ظرفیت‌های موجود کشور توجه نشان دهیم، می‌توان ضمن ایجاد اشتغال برای جوانان و درآمدزایی، کشور را در حوزه اقتصادی به پویایی و رشد رساند. ظرفیت‌های مغفول مانده یا آنها که به دلیل سو مدیریت به درستی از آن بهره گرفته نشده باید مورد توجه مدیران و مسئولان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک ادامه داد: قطعاً همراهی مردم و مسئولان نقش مهم در پیشرفت و شکوفایی جامعه دارد و نباید از این مساله غفلت کرد.

انتهای پیام/mh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

مانع ورود علاقه‌مندان به آمریکا به مجلس شویم+فیلم

نماهنگ | روز وصل

آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟

کلیپ دیدنی از آخرین زیارت حاج‌قاسم در حرم امام رضا (ع)