سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۱۶:۱۱:۱۳

راه اندازی صندوق‌های کارآفرینی روستایی در دستور کار بسیج سازندگی

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی گفت: راه اندازی صندوق‌های کارآفرینی در روستاهای استان مرکزی در دستور کار بسیج سازندگی قرار دارد.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی خبر داد؛

راه اندازی صندوق‌های کارآفرینی روستایی در دستور کار بسیج سازندگی

امید محترمی عصر سه شنبه در جلسه ستاد توسعه شهرستان خنداب در اراک، اظهار داشت: بسیج سازندگی فعالیت‌های خوبی در سطح روستاها و در قالب گروه‌های جهادی انجام داده است.

وی ادامه داد: صندوق‌های کارآفرینی در راستای تجمیع سرمایه‌های خرد در روستاها شکل می‌گیرد و در مشارکت اجتماعی، فرهنگی هرچه بیشتر روستاییان مؤثر است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: بسیج سازندگی استان به شکل تسهیل گر در روستاهای شهرستان خنداب حضور دارد و برای ایجاد کسب و کارهای کوچک در روستاها اقدام می‌کند به طوری که در این زمینه برای آن‌ها صندوق‌های خرد خانگی و محلی تأسیس می‌شود.

محترمی گفت: شهرستان خنداب با توجه به خاک و آب غنی از پتانسیل‌های مهمی برخوردار است. تاکنون ۳۵ صندوق کار آفرینی برای جامعه هدف ۱۲۰۰ نفری در روستاهای استان ایجاد شده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی افزود: اشتغال حاصل از این صندوق‌های روستایی به صورت اشتغال خانگی و معیشتی است که به درآمدزایی بیشتر خانوار کمک می‌کند.

انتهای پیام/mh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

مانع ورود علاقه‌مندان به آمریکا به مجلس شویم+فیلم

نماهنگ | روز وصل

آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟

کلیپ دیدنی از آخرین زیارت حاج‌قاسم در حرم امام رضا (ع)