سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۱۶:۰۴:۴۵

پیش بینی هزار صندوق رأی برای انتخابات مجلس در استان مرکزی/صادرات ۸۳۸ میلیون دلاری کالا از مرکزی

استاندار مرکزی به آمار صادرات استان مرکزی اشاره کرد و گفت: تا پایان دی ماه ۸۳۸ میلیون دلار کالا از استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشت از نظر ارزش دو درصد و از نظر حجمی ۲۳ درصد رشد داشته است.

استاندار مرکزی مطرح کرد:

پیش بینی هزار صندوق رأی برای انتخابات مجلس در استان مرکزی/صادرات ۸۳۸ میلیون دلاری کالا از مرکزی

سید علی آقازاده استاندار مرکزی امروز در جلسه شورای اداری استان مرکزی، با اشاره به حوادث دی ماه، گفت: بهترین تعبیر از حوادث مهم دی ماه را مقام معظم رهبری داشتند که از آنها به عنوان ایام الله یاد کردند و شهادت حاج قاسم به عنوان یک انسان مخلص و پاسدار واقعی اسلام عده ای را از خواب غفلت بیدار کرد و آن صحنه و حضور میلیونی در ایران و جهان را رقم می زنند.

آقازاده اظهار کرد: عمر با برکت حاج قاسم سلیمانی که تماما خدمت و مجاهدت بود با شهادتشان برگ زرینی دیگر در تاریخ انقلاب رقم زد و تأثیر بسیار خوبی بر روحیه انقلابی مردم گذاشت و فقدان این بزرگ مرد اگرچه سخت بود اما افتخار بزرگی در تاریخ انقلاب ثبت کرد.

وی ادامه داد: دشمنان ایران با حرف های مخملی به دنبال فریب ملت بودند که شهادت حاج قاسم و ترور خیانت کارانه دشمنان ماهیت پلید و کثیف آمریکائی ها را بار دیگر نشان داد و تمام شعارهایشان را نقش بر آب کرد.

استاندار مرکزی گفت: در سقوط هواپیما یک اشتباه صورت گرفت اما شجاعت مسئولین بخش بزرگی از آلام مردم را کاهش داد و امیدواریم با بررسی‌های بیشتر جبران این خسارت انجام شود و از تکرار آن جلوگیری کرد.

آقازاده با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: پس از اعلام صلاحیت‌ها متأسفانه در برخی از حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی امکان رقابت بین جناح‌ها وجود ندارد و این می‌تواند نتیجه‌ای نامطلوب در جهت افزایش مشارکت در انتخابات داشته باشد.

وی اضافه کرد: ارتباط با هیئت نظارت بر انتخابات استان مرکزی مستمر برقرار است اما بخش دیگری از کار به شورای نگهبان بر می‌گردد.

استاندار مرکزی گفت: با یک بررسی دیگر قطعا می توان از بین کسانی که رد صلاحیت شده اند افرادی را که چارچوب نظام و انقلاب را قبول دارند گزینش کرد و می توان با این کار مشارکت بیشتر در انتخابات را رقم زد.

آقازاده بیان کرد: همه دستگاه ها باید دقت کنند تمام نیازهای ستاد انتخابات استان به درستی تامین شود و دستگاه ها مکلف به انجام این امر هستند.

وی با اشاره به اینکه بیش از یک هزار صندوق برای جمع آوری آرای مردم در استان پیش بینی شده است افزود: همه باید تلاش کنیم مولفه های اخذ رای در استان به درستی تامین و همه جوانب رعایت شود.

استاندار مرکزی با اشاره به در پیش بود ایام الله دهه فجر بیان کرد: دهه فجر ایامی است که مدیران و مسئولین باید بیشتر با مردم ارتباط داشته باشند و مردم در این ایام منتظر حضور مسئولین هستند و همه باید برای انجام این کار پیشگام باشند.

آقازاده با اشاره به اینکه کوتاهی برای ارتباط با مردم قابل قبول نیست، اظهار کرد: چراکه مردم باید بدانند مدیران مشکلات را می دانند و این از وظیفه مهم دستگاه ها است.

وی اضافه کرد: علیرغم اینکه در شرایط تحریم قرار داریم، ایام الله دهه فجر پروژه های قابل توجهی در استان مرکزی به بهره برداری می رسد که نشان از تلاش مدیران و مجموعه استان مرکزی دارد.

استاندار مرکزی به آمار صادرات استان مرکزی اشاره کرد و گفت: تا پایان دی ماه ۸۳۸ میلیون دلار کالا از استان صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشت از نظر ارزش دو درصد و از نظر حجمی ۲۳ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/mh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

مانع ورود علاقه‌مندان به آمریکا به مجلس شویم+فیلم

نماهنگ | روز وصل

آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟

کلیپ دیدنی از آخرین زیارت حاج‌قاسم در حرم امام رضا (ع)