شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت: ۰۱:۳۹:۳۳

استقلالی‌ها خطاب به کشورهای عربی؛ اگر ایران ناامن است، چرا هواپیماهای‌تان می‌آیند؟

باشگاه الکویت با هماهنگی AFC و شیطنت عربستانی‌ها با بهانه ناامن بودن ایران، گرفتن میزبانی لیگ قهرمانان آسیا از نمایندگان کشورمان را کلید زده است.

سیاسی/ورزشی؛

استقلالی‌ها خطاب به کشورهای عربی؛ اگر ایران ناامن است، چرا هواپیماهای‌تان می‌آیند؟

پس از پایان جلسه نمایندگان باشگاه‌ها با مقامات فدراسیون و وزارت ورزش، یکی از مدیران باشگاه استقلال  کنایه جالب و سنگینی به کشور‌های عربی حوزه خلیج‌فارس زد و گفت: خیلی زشت است که عربستان یک حرفی بزند و کشور‌های عربی دنباله‌رو آن شوند. الان فقط قطر مواضعش را مستقل بیان می‌کند، ولی بحرین، کویت و امارات کاملاً ایستاده‌اند تا ببینند فدراسیون فوتبال عربستان چه می‌گوید تا آن‌ها دنباله‌رو شوند. به کنفدراسیون که امیدی نیست، چون روابط در آن غیرشفاف است، ولی مدیران فدراسیون‌ها و باشگاه‌های عربی که حرف از عدم امنیت در ایران می‌زنند، فقط کافی است یک نگاه به برنامه پروازی شرکت‌های هواپیمایی خود بیندازند تا شرمنده شوند.
او ادامه داد: مگر نمی‌گویند ایران ناامن است، خب پس چرا ایرلاین‌های عربی همه‌روزه به سراسر ایران پرواز دارند؟ همین کویت الان ۲ شرکت هواپیمایی‌اش به تهران و مشهد رفت و آمد می‌کند. ۳ ایرلاین اماراتی در مسیر ایران تردد دارند، ۲ شرکت هوایی از عمان به شهر‌های مختلف ما پرواز دارند و قطر ایرویز هم همه‌روزه می‌آید و می‌رود؛ بنابراین خودشان می‌دانند ایران ناامن نیست، چون همه‌روزه تجار، بیماران، زائران و توریست‌هایی از امارات، عمان، کویت و قطر به ایران سفر می‌کنند. اگر ایران ناامن است، اتباع آن‌ها چگونه به کشورمان سفر می‌کنند؟ اگر آسمان ما امن نیست، چطور خطوط هوایی آن‌ها پرواز‌های‌شان را قطع نکرده‌اند؟ این‌ها همه بهانه است. آن‌ها مستقل نیستند و همان حرفی را می‌زنند که حکام عربستانی برای‌شان معین می‌کنند. این عدم استقلال در نهایت به ضرر آن‌ها تمام می‌شود نه ما.

انتهای پیام/mh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

مانع ورود علاقه‌مندان به آمریکا به مجلس شویم+فیلم

نماهنگ | روز وصل

آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟

کلیپ دیدنی از آخرین زیارت حاج‌قاسم در حرم امام رضا (ع)