پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۲۳:۳۲

سارق طلاجات دختربچه خردسال در اراك دستگير شد

سارقي كه طلاجات كودكي خردسال را در حين بازي در جلوي درب منزلشان سرقت كرده بود، در تحقيقات كارآگاهان پليس آگاهي استان شناسايي و دستگير شد.

اجتماعی؛

سارق طلاجات دختربچه خردسال در اراك دستگير شد

سرهنگ “سيد نورالدين حسيني” رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در چند روز قبل گزارشي از سرقت طلاجات دختر بچه اي خردسال به مركز فوريت هاي پليس ۱۱۰ اعلام شد و بررسي موضوع به تيمي از كارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان ارجاع شد.

وي افزود: در مراحل تحقيقات اوليه مشخص شد زماني كه اين دختر بچه خردسال در حال بازي در مقابل منزلشان بوده، خانمي ناشناس به وي نزديك و طلاجات او را سرقت كرده و از محل متواري شده است.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: با آغاز بررسي هاي كارشناسي كارآگاهان پليس، سرانجام اين فرد كه خانمي ساكن يكي از محله هاي شهرستان اراك بود شناسايي و با هماهنگي مرجع قضائي دستگير شد.

رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان مركزي با بيان اعتراف فرد دستگير شده به جرم خود گفت: يكي از مهم ترين عوامل زمينه ساز اين سرقت ها رها كردن كودكان در معابر و اماكن عمومي بدون نظارت و آويختن زيورآلان به آنهاست.

وي اضافه كرد: لازم است شهروندان همواره به توصيه هاي پليس توجه داشته باشند و در صورت رويت هر گونه موارد مشكوك مراتب را براي بررسي از طريق تلفن ۱۱۰ به پليس گزارش كنند.

انتهای پیام/mh

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

مانع ورود علاقه‌مندان به آمریکا به مجلس شویم+فیلم

نماهنگ | روز وصل

آیا من در ذهن شما آدم خوبی هستم؟

کلیپ دیدنی از آخرین زیارت حاج‌قاسم در حرم امام رضا (ع)