دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۲۲:۵۴:۴۳

انحراف ۳۰ درصدی دولت از اهداف

استاندار مرکزی گفت: دولت می‌توانست ۲۰_۳۰ درصد بهتر عمل کند اما این مقدار انحراف از هدف در هر دولتی ممکن است وجود داشته باشد.

استاندار مرکزی عنوان کرد:

انحراف ۳۰ درصدی دولت از اهداف

سید علی آقازاده استاندار مرکزی روز سه‌شنبه در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه گفت: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به‌رغم همه مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها کارهای خوبی در استان انجام شد و اصحاب رسانه به‌خوبی آن را منعکس کردند.

وی افزود: فلسفه وجودی رسانه و مطبوعات این است که آنچه را که هست منعکس کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در سال ۹۷ در کنار همه اتفاقات میمون و مبارک، اتفاقات تأسف باری مثل تورم و گرانی و … که دغدغه مردم و در ارتباط با معیشت آن‌هاست نیز افتاد.

وی با اشاره به اینکه دولت در آماج حملات انتقادی است افزود: دولت از انتقادات سازنده استقبال می‌کند.

آقازاده از اصحاب رسانه خواست که مخالفت با دولت موجب انتقادات غیرمنطقی نشود و عنوان کرد: در جامعه‌ای مردم‌سالار و با آزادی رسانه زندگی می‌کنیم و حق هرکسی است که موافق یا مخالف عملکرد دولت باشد.

وی افزود: دولت هرچند نقاط ضعفی داشت که کم هم نیست اما از باب قصد و غرض نبوده و در هر دولتی کاستی‌هایی وجود دارد و این دولت عزم جدی داشت که به مردم خدمت صادقانه کند و دروغ نگوید.

استاندار مرکزی بابیان اینکه اگر هر دولت دیگری هم سرکار بود در این شرایط نمی‌توانست معجزه کند اظهار کرد: دولت می‌توانست ۲۰_۳۰ درصد بهتر عمل کند اما این مقدار انحراف از هدف در هر دولتی ممکن است وجود داشته باشد.

آقازاده آمارهای دولت را در ۴_۵ سال نخست قابل‌قبول و دفاع ارزیابی کرد و گفت: ما با نادانی مواجه شدیم که با تقلب در انتخابات امریکا پیروز شد و از برجام خارج شد.

وی افزود: مشکلات باید ما را متحدتر و منسجم‌تر کند چراکه همه در یک کشتی هستیم و اختلاف‌نظر نباید بنیان و اساس انقلاب را به خطر بی اندازد.

استاندار خاطرنشان کرد: بعضی خبرنگاران در معیشت خود مشکل‌دارند اما برای انعکاس اخبار در صف اول هستند و رسالت خود را انجام می‌دهند.

استاندار مرکزی در خصوص حسین‌آباد بغدادی گفت: حدود ۴۰ باغ رستوران در این منطقه وجود دارد که بخشی از اوقات فراغت مردم اراک در اینجا می‌گذرد که بسیار خوب است.

وی افزود: وجود باغ  رستوران‌ها نباید مشکلی روی دوش روستا بگذارد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: لازم است برای حل مشکلات و کم کردن هزینه‌های شورا تصمیمی بگیریم که وجود این محیط‌ها برای روستا عوارض نداشته باشد و یا مشکلات را به حداقل برساند.

وی افزود: باید تکلیف آبرسانی روستا مشخص شود.

آقازاده در خصوص جمع‌آوری زباله‌ها عنوان کرد: باید هر ۴۰ باغ رستوران در جمع‌آوری زباله‌ها مشارکت داشته باشند و شهرداری هم با دریافت عوارض جمع‌آوری را انجام دهد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی