چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۳۲:۴۹

توقیف خودروی حامل پارچه‌های قاچاق در اراک

در ۲۴ ساعت گذشته به تلاش مأمورین نیروی انتظامی مجموعه‌ای از باندهای قاچاق و سرقت در حوزه‌های مختلف در استان مرکزی دستگیر شدند.

اقدامات ۲۴ ساعت گذشته نیروی انتظامی استان مرکزی؛

توقیف خودروی حامل پارچه‌های قاچاق در اراک

در ۲۴ ساعت گذشته به تلاش مأمورین نیروی انتظامی مجموعه‌ای از باندهای قاچاق و سرقت در حوزه‌های مختلف در استان مرکزی دستگیر شدند.

کشف ۴۰ رأس گوسفند قاچاق در شازند

در عملیات پلیس شهرستان شازند یک دستگاه خودروی حامل احشام توقیف و ۴۰ رأس گوسفند فاقد مجوز حمل در بازرسی از آن کشف شد.

سرهنگ” محمد عقیل سلگی “فرمانده انتظامی شهرستان شازند در تشريح اين خبر گفت: در تداوم طرح‌های مبارزه  با احشام قاچاق، مأموران انتظامي اين شهرستان، در هنگام  کنترل خودروهای عبوری به يک دستگاه خودروی نیسان وانت  حامل احشام مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.

وي افزود:‌ در بازرسي از اين خودرو تعداد ۴۰ رأس گوسفند فاقد مجوز لازم براي حمل كشف شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: خودروي حامل احشام توقيف و راننده آن پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

سرهنگ سلگی در پایان با اشاره به اهمیت امنیت شهروندان در مبارزه هدفمند پلیس با قاچاق مواد خوراکی، از آنان خواست تا همواره هرگونه موارد مشکوک در زمینه قاچاق احشام را از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰به پليس اطلاع دهند.

توقیف خودروی حامل پارچه‌های قاچاق در اراک

یک دستگاه خودروی سواری حامل پارچه‌های خارجی قاچاق در عملیات پلیس شهرستان اراک توقیف شد.

سرهنگ “امیر مختاری” فرمانده انتظامی شهرستان اراک در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته مأموران یگان امداد پلیس این شهرستان در هنگام گشت زنی در یکی از خیابان‌های شهر، به یک دستگاه خودروی سواری حامل کالا مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وي یادآور شد: مأموران در بازرسی از خودروی مذکور موفق به کشف ۷۶ توپ پارچه خارجی قاچاق فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به ارزش ۱۰۰ میلیون ریالی پارچه‌های قاچاق کشف‌شده، افزود: ۲ متهم دستگیرشده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

كشف ۴۰ هزار عدد مواد محترقه غيرمجاز در عمليات پليس در استان مركزي

۴۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غيرمجاز در عمليات پليس استان در ۲ روز گذشته كشف شد.

سرهنگ “شهرام امیریان” معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مركزي دراین‌باره گفت: در تداوم طرح‌های ارتقاء‌ امنيت اجتماعي و به‌منظور ايجاد امنيت مناسب در روزهاي پاياني سال و به‌ویژه پيشگيري از بروز حوادث ناگوار در استفاده ناصحيح از مواد محترقه، طرح برخورد با تهيه و توزیع‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز از سوي پليس استان با جديت دنبال می‌شود.

وي ادامه داد: در مأموریت‌های پلیس استان در ۲ روز گذشته، مأموران انتظامي موفق شدند در حدود ۴۰ هزار عدد انواع مواد محترقه غيرمجاز را كشف كنند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در اين عملیات ۶  نفر دستگير و پس از تشكيل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفي شدند.

سرهنگ امیریان با اشاره به برخورد قاطع پليس با سودجويان و توزیع‌کنندگان مواد محترقه افزود: به استناد قانون مجازات اسلامي، هرگونه قاچاق ، خریدوفروش مواد منفجره و محترقه به‌صورت غیرمجاز جرم محسوب شده و مرتکبان آن به مجازات مندرج در قانون محکوم خواهد شد.

 معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مركزي در پایان با قدردانی از مشارکت فراگیر شهروندان با پلیس در اجرای موفقیت‌آمیز مأموریت‌های مختلف پلیسی از آنان خواست تا همواره در صورت مشاهده هرگونه فعاليت غیرقانونی و مشکوک افراد نابهنجار و قانون‌گریز درزمینهٔ نگهداری و فروش مواد محترقه غیرمجاز مراتب را به پليس ۱۱۰ اطلاع دهند.

جلوگيري از خروج ۲۲ تن مرغ زنده گوشتي در عمليات پليس خمين

فرمانده انتظامي شهرستان خمين از عمليات پليس اين شهرستان در جلوگيري از خروج غيرقانوني ۲۲ تن مرغ زنده از استان خبر داد.

سرهنگ “عزیز عزیزی” فرمانده انتظامی شهرستان خمين دراین‌باره گفت: در تداوم طرح‌های عملياتي پليس و با توجه به مصوبات قانوني مبنی بر جلوگيري از خروج مرغ زنده از استان، مأموران انتظامي ۶ دستگاه كاميون حامل مرغ زنده گوشتي را در محورهاي مواصلاتي شهرستان شناسايي و متوقف كردند.

وي افزود: در بررسی‌های انجام‌شده مشخص شد كه رانندگان خودروها بدون اخذ مجوزهاي قانوني در حال انتقال مرغ‌های گوشتي به خارج از استان می‌باشند.

سرهنگ عزيزي تصريح كرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده با سازمان‌های مسئول، خودروها به کشتارگاه‌های شهرستان انتقال شدند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی