چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۰۴:۳۸

واحد صنفی متخلف پلمپ شد

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان مرکزی گفت: با واحد صنفی که بر تخلف خود اصرار ورزد به پلمب واحد صنفی متخلف اقدام خواهیم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان مرکزی:

واحد صنفی متخلف پلمپ شد

سلیمان رزاقی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه مرکزی، با تاکید بر اینکه گشت‌های نظارتی را به صورت روزانه با کمک دستگاه‌های نظارتی انجام می دهیم، افزود: این طرح در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و پیشگیری از وقوع تخلفی است که احتمال وقوع آن در ایام پایانی سال و شب عید وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه سازمان تعزیرات حکومتی همانند سال‌های گذشته طرح کشیک نوروزی را در دستور کار خود قرار داده است، افزود: این طرح در دو مرحله اجرایی می‌شود که مرحله اول آن از هفتم لغایت ۲۸ اسفندماه سالجاری و مرحله دوم از ۲۹ اسفندماه سالجاری تا ۱۶ فروردین ماه سال ۹۸ خواهد بود. این کشیک‌ها به صورت روزانه انجام می‌شود و تا ۸٫۳۰ شب ادامه دارد.

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان مرکزی با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما این است که از وقوع تخلف پیشگیری شود، بیان کرد: باتوجه به اینکه سازمان تعزیرات حکومتی مرجع رسیدگی و صدور حکم است، با سیاست برگزاری گشت‌های مشترک با دستگاه‌های نظارتی در تلاش است تا از حقوق مصرف کننده حمایت کند و یک فضای آرام، بدون التهاب و اخلال با هدف تسهیل فضای کسب و کار فراهم شود.

رزاقی با اشاره به اینکه با افرادی که قصد تخلف در ایام شب عید را دارند برخورد خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: بیشترین هدف ما در طرح کشیک نوروزی نظارت بر کالاهای اساسی و شب عید از جمله پوشاک، کیف، کفش، آجیل، خشکبار، میوه، گوشت، مرغ، برنج، شکر و … و نیز برخورد با معدود افرادی است که بخواهند به اخلال و التهاب در بازار دامن بزنند.

وی با اشاره به اینکه صلاحیت تعزیرات حکومتی در رسیدگی به حوزه تخلفات اقتصادی، بهداشتی، دارویی و درمانی، قاچاق کالا و ارز است، بر رسیدگی خارج از نوبت و رسیدگی به پرونده‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن تاکید کرد و گفت: در این طرح گشت‌های مشترکی را با دستگاه‌های نظارتی همچون معاونت بازرسی سازمان صمت، اتاق اصناف، استاندارد، دانشگاه علوم پزشکی و دامپزشکی و سایر دستگاه‌ها خواهیم داشت.

مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان مرکزی با اشاره به اینکه در شب عید قصد پلمب واحدی را نداریم، خاطرنشان کرد: در صورت تذکر و اخطار فراوان به واحد صنفی اگر چنانچه واحد صنفی بر تخلف خود اصرار ورزد در انتها نسبت به پلمب و نصب بنر بر سر درب واحد صنفی اقدام خواهد شد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی