دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۰۹:۳۰

مردم نمی‌دانند با این تورم لجام‌گسیخته چطور کنار بیایند

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس بیان داشت : بعضی مردم به نمایندگان مراجعه می‌کنند اما خود ما هم نمی‌دانیم چطور باید به این درخواست‌ها پاسخ دهیم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس:

مردم نمی‌دانند با این تورم لجام‌گسیخته چطور کنار بیایند

علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص توزیع بسته‌های حمایتی دولت بابیان اینکه توزیع این بسته‌ها کاری ضروری است گفت: اما در نحوه توزیع آن اشکالاتی وجود دارد که باید برطرف شود.

مردم نمی‌دانند با این تورم لجام‌گسیخته چطور کنار بیایند

وی افزود: توزیع نامناسب باعث شده تا این بسته‌ها به برخی از افراد رسیده و به برخی دیگر که بسیار نیازمند هم هستند نرسد. فقرای آبرومندی که باسیلی صورت خود را سرخ نگه می‌دارند، نمی‌دانند چطور باید در این شرایط با این تورم لجام‌گسیخته کنار بیایند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس ادامه داد: بعضی مردم به نمایندگان مراجعه می‌کنند اما خود ما هم نمی‌دانیم چطور باید به این درخواست‌ها پاسخ دهیم.

معرکه توزیع گوشت باعث شرمندگی است

سلیمی با اشاره به توزیع کالاهای اساسی نیز اظهار کرد: معرکه‌ای که در توزیع گوشت به پا شده است باعث شده تا مردم ساعت‌ها در صف بایستند و این باعث رنجش و شرمندگی انسان است.

وی بابیان اینکه چرا باید ارز دولتی در اختیار عده‌ای خاص قرار گیرد، تصریح کرد: صدای اعضای دولت و نوبخت نیز از این موضوع درآمدهاست و آشپز هم از شوری این آش گله‌مند‌است. اصلاً معلوم نیست افرادی که این ارز را دریافت کرده‌اند جنسی وارد کرده‌اند یا خیر. بعد هم می‌بینیم که قیمت اجناسی که قرار بود با این ارز وارد شود افزایش پیدا می‌کند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: به‌جای این کار دولت می‌تواند پول آن را در اختیار مردم قرار دهد و اگر این کار انجام شود به هر نفر در ماه حداقل ۲۰۰هزار تومان می‌رسد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی