چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۵:۲۳:۱۵

ثبت نام ۱۵۰۰ تیم ورزشی در جام نوروز استان مرکزی

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: یکهزار و ۵۰۰ تیم ورزشی از روستاهای مختلف این استان برای حضور در جام نوروز ۹۸ ثبت نام کردند.

ورزشی؛

ثبت نام ۱۵۰۰ تیم ورزشی در جام نوروز استان مرکزی

«عابد حقدادی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: رقابت های جام نوروز استان مرکزی از ۲۸ اسفندماه جاری آغاز و تا ۲۰ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.
وی ادامه داد: این مسابقات در سطح ۳۰۰ روستای این استان برگزار می شود و انتظار می رود که بیش از ۱۰۰ هزار ورزشکار در رشته های مختلف ورزشی در این رویداد شرکت کنند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: مسابقات جام نوروز این استان در ۲ بخش مردان و زنان و در رشته های هفت سنگ، طناب کشی، دال پلان، کشتی با شال، فوتسال، والیبال، فوتبال، دارت و دو و میدانی، وسط بازی، لی لی و پرش با گونی برگزار می شود.
حقدادی اظهار داشت: مسابقات جام نوروز روستایی با هدف استعداد یابی ورزشی، غنی سازی اوقات فراغت، استفاده بهینه از تعطیلات و حفظ و احیای بازی های بومی و محلی تدارک شده است.
وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از ۷۰ هزار ورزشکار در جام نوروز استان مرکزی شرکت کردند، یادآوری کرد: استعدادهای زیادی در این ورزش کشف شده که هم اکنون جذب تیم های مختلف استان شده اند.
مسابقات جام نوروزی بازی های محلی و روستایی با همکاری استانداری استان مرکزی، فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاران روستاها، رسانه ها، روسای هیات های ورزشی استان و شهرستان ها برگزار می شود.
۷۹۵ روستا از یک هزار و ۲۰۰ روستای استان مرکزی بالای ۲۵ خانوار جمعیت دارند و دارای دهیاری هستند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی