دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۲۲:۴۱:۳۳

دولت دچار سوء مدیریت‌ها و سوءتدبیرهای درونی است

استاندار مرکزی ضمن تأکید بر اینکه اگر مشورت پذیر نباشیم ضعف‌ها بیشتر می‌شود، تشریح کرد:قطعاً در دولت سوء مدیریت‌ها و سوء تدبیری‌هایی وجود دارد ولی شکاف بین مردم و مسئولین را این مجمع می‌تواند از بین ببرد.

استاندار مرکزی:

دولت دچار سوء مدیریت‌ها و سوءتدبیرهای درونی است

سید علی آقازاده استاندار مرکزی  روز پنج‌شنبه در دومین دوره مجمع مشورتی توسعه استان گفت: مجمع مشورتی استان یک مجمع تشریفاتی و فرمایشی نیست و همین شرکت استاندار، معاونین و مدیران در این مجمع نشان از عملیاتی بودن آن است.

آقازاده تصریح کرد: ترکیب مجمع متشکل از نخبگان کل شهرستان‌ها است و یک جمع جامع برای کمک به دولت و مشورت دهی به دولت تشکیل‌شده است.

وی ضمن بیان اینکه در این مجمع بیش از ۲۰ استان حضور دارند و این‌یک فرصت مغتنم برای نتیجه گرفتن مناسب و مطلوب است عنوان کرد: ما مسئولین همیشه باید مشورت را به‌عنوان یک اصل مهم در دستور کار خودمان بگذاریم،مشورت باید سرلوحه کارهای مدیران استان باشد.

استاندار مرکزی ضمن تأکید بر اینکه مجمع استان یک منبع بسیار خوب برای تصمیم سازی های استان است اظهار کرد: ضعف در همه دولت‌ها وجود داشته است و بیشتر این ضعف مربوط به بخش اجرائی و تصمیم‌گیری است.

وی بیان کرد: مجمع حلقه مفقودی و جریانی است که می‌تواند کمک‌های زیادی به دولت انجام دهد و جای خالی خود را در دولت پر کند.

آقازاده ضمن تأکید بر اینکه  اگر مشورت پذیر نباشیم ضعف‌ها بیشتر می‌شود، تشریح کرد:قطعاً در دولت سوء مدیریت‌ها و سوء تدبیری‌هایی وجود دارد ولی شکاف بین مردم و مسئولین را این مجمع می‌تواند از بین ببرد.

وی  عنوان کرد: این مجمع مشورتی بدون هیچ توقع و انتظاری می‌خواهد به مدیران مشاوره دهد و البته در زمان خود فعالیت سیاسی خود را انجام خواهد داد ولی صرفاً تنها سیاسی نیست.

استاندار مرکزی ضمن بیان اینکه  هر جامعه‌ای که توسعه اقتصادی داشته باشد حتماً از توسعه‌های فرهنگی و سیاسی هم برخوردار است گفت: همه باید تلاش کنیم که روند معیشت مردم به یک‌روند مناسب برگردد.

وی خاطرنشان کرد: اگر توسعه‌های اقتصادی در کشورها و دولت‌ها نباشد حتماً نمی‌توانیم جریان مطلوب سیاسی و فرهنگی شکل دهیم. و  باید مشورت‌هایی در جهت پیشبرد توسعه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی در این مجمع شکل گیرد.

استاندار اسبق استان مرکزی:

در جنگ اقتصادی خودمان به دشمن کمک نکنیم

دانش منفرد آشتیانی استاندار اسبق استان مرکزی در بخشی از این جلسه ضمن بیان اینکه مجمع مشورتی استان از بزرگ‌ترین مجمع‌های استان‌های کشور است عنوان کرد: جمع‌کردن افراد و مجموعه‌ها در ابتدای کار راحت است ولی ادامه آن سخت است که امروز دشوارترین کار امید به مردم و ایجاد وحدت در بین مردم است.

دانش منفرد ضمن بیان اینکه انتقادات به دولت را باید به ریاست استان بدهیم و استاندار هم به مجمع استانداران کشور برسانند تصریح کرد: به‌عنوان کسی که ۶۰ سال کار سیاسی کرده‌ام هشدار می‌دهم که دولت درخطر است و اکنون ضدانقلاب و انقلاب از دولت ناراحت هستند.

وی اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی، فرهنگی و سیاسی که در رأس آن‌ها آمریکا است، نباید خودمان هم کمک دشمنان کنیم. و باید دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب برای مردم تبیین شود.

استاندار اسبق استان مرکزی با اشاره به فعالیت‌های بزرگی که دراستان انجام‌شده است تصریح کرد: نظر کارشناسی و انتقاد کردن شرایط خاصی را دارد و این‌ها باید در درون خانواده مطرح شود و باعث سوءاستفاده دشمنان نشود. از بدی‌های فضای مجازی این است که هرکسی نظرات کارشناسی می‌دهد درحالی‌که اصلاً کارشناس نیست.

وی یادآور شد: تحریم‌ها در ایجاد مشکلات تأثیرگذار بوده‌اند و  همچنین در شرایط کنونی نباید تحریکات ضدانقلاب را دست‌کم بگیریم.

دانش منفرد خاطرنشان کرد: باید سازوکار مناسبی برای مجمع مشورتی توسعه استان‌ها در نظر گرفته شود و متفکرین جای واقعی خود را در آن پیدا کنند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی