چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۴:۵۷:۵۴

ابلاغ دستورالعمل چهارشنبه آخر سال به دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت: شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارشنبه آخر سال تشکیل، موارد هماهنگ و دستورالعمل‌ها به دستگاه‌های اجرایی به ویژه هلال‌احمر، راهداری و اورژانس ابلاغ شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی گفت:

ابلاغ دستورالعمل چهارشنبه آخر سال به دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی

حمید غیاثی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به آمادگی دستگاه‌های اجرایی برای مراسم چهارشنبه‌سوری اظهار داشت: شورای هماهنگی مدیریت بحران چهارشنبه آخر سال تشکیل، موارد هماهنگ و دستورالعمل‌ها به دستگاه‌های اجرایی به ویژه هلال‌احمر، راهداری و اورژانس ابلاغ شد.

وی افزود: هر چه به چهارشنبه‌سوری نزدیک‌تر می‌شویم نیروی انتظامی برای هماهنگی بیشتر جلساتی را برگزار و پیام‌هایی در این زمینه ابلاغ می‌کند، برای شهردارها و فرمانداران برای برگزاری جلسات مربوطه و هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌ها دستورالعملی ابلاغ شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری مرکزی تصریح کرد: ابلاغیه لایه‌روبی مسیرهای رودخانه‌ها، شست‌وشوی علائم و تابلوها هم به شهرداری‌ها، فرمانداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شده است.

غیاثی ادامه داد: در ایام تعطیلات نوروز ستاد خدمات سفر در واحد مدیریت بحران استانداری مرکزی فعال بوده و دستگاه‌های اجرایی  تا سه رده در این واحد نماینده دارند، خود مدیریت بحران استانداری هم فعال است  تا در صورت بروز مشکل در ایام تعطیلات اقدامات متناسب انجام شود.

وی اضافه کرد: واحدهای امدادی در ایام نوروز فعال‌تر هستند به گونه‌ای که در این ایام واحدها در کنار جاده‌ها با آلارم روشن فعال هستند، امیدواریم در این ایام شاهد اتفاقات تلخی نباشیم.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی