چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۵:۰۵:۲۸

عرضه مایحتاج مردم با تخفیف توسط ۱۵۰۰ واحد صنفی

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: براي اولين بار ١٥٠٠ واحد صنفی اراک مایحتاج مردم را با تخفیف ۵ الی ۱۵ درصدی عرضه می‌کنند.

اصناف اراك همراه مردم؛

عرضه مایحتاج مردم با تخفیف توسط ۱۵۰۰ واحد صنفی

جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: هرساله در ایام پایان سال و ایام خاص با توجه به افزایش تقاضا، افزایش عرضه داریم و اتاق اصناف به‌عنوان متولی واحدهای صنفی با توجه به ظرفیت‌هایی که در قانون دیده‌شده است و همکاری با اتحادیه‌های صنفی تخفیفانی را برای مصرف‌کنندگان در نظر می گیرد.

زند اظهار کرد: با هماهنگی که از سوی اتاق اصناف مرکز استان با اتحادیه‌ها صورت گرفته است براي اولين بار ١٥٠٠ واحد صنفی اراک مایحتاج مردم را با تخفیف ۵ الی ۱۵ درصدی عرضه می‌کنند.

وی ادامه داد: در این طرح بيش از ١٠ مجتمع تجاری با حدود ١٥٠٠ واحد صنفی از ١٠ تا ۲۹ اسفندماه كالاهای پرمصرف شب عيد را با ٥ تا ١٥ درصد تخفيف ارائه می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: طرح در بازار تاريخی اراك ، پاساژها و مجتمع‌های تجاری اسلامی، آسمان، اميركبير، مركزی، گلستان، سعادت ١و ٢، صدف، یعقوب زاده و … اجرا خواهد شد.

زند اضافه کرد: این طرح در واحدهای صنفی عرضه پوشاک، آجیل، کیف و کفش، خرازی‌ها و … اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: به همین مناسبت تشدید بازرسی و نظارت‌ها از اوایل اسفند تا نیمه فروردین انجام می‌شود؛ امسال بازرسی‌ها تخصصی‌شده و بازرسان به‌صورت اکیپ‌های ثابت و سیار و با همکاری بسیج، تعزیرات حکومتی استان کار نظارت را انجام می‌دهند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشی و کم‌فروشی، مراتب را با شماره ۳۸۲۰ یا کیوسک مستقر در میدان شهدای اراک به اطلاع بازرسان اتاق اصناف برسانند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی