چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۵۶:۴۷

تسویه بدهی‌های بیمه سلامت استان مرکزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان آبان‌ماه ۹۷

مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت: بدهی بیمه سلامت به دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال‌های گذشته به طور کامل پرداخت شده و سال ۹۷ را هم علی‌الحساب تا آبان‌ماه را پرداخت کرده‌ایم.

مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی گفت:

تسویه بدهی‌های بیمه سلامت استان مرکزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی تا پایان آبان‌ماه ۹۷

محمدرضا جیریایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با اشاره به میزان بدهی بیمه سلامت استان مرکزی به دانشگاه‌های علوم پزشکی و بیمارستان‌های استان اظهار داشت: بدهی بیمه سلامت به دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال‌های گذشته به طور کامل پرداخت شد و سال ۹۷ را هم علی‌الحساب تا آبان‌ ماه را پرداخت کرده‌ایم.

وی افزود: می‌توان گفت از بابت پرداختی به موسسات به‌ویژه دانشگاه علوم پزشکی به روز هستیم و مبالغی که به دانشگاه‌های علوم پزشکی به‌ویژه اراک پرداخت کرده‌ایم تاکنون ۵۶ میلیارد و ۱۱۶ میلیون تومان بوده که ۷۰ درصد آبان‌ماه هم پرداخت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان مرکزی تصریح کرد: برای بدهی باقیمانده هم هنوز اسناد بسته نشده که میزان بدهی مشخص شود و اسناد با تاخیر به اداره کل بیمه سلامت ارسال می‌شود.

جیریایی بیان کرد: میزان پرداختی به دانشگاه علوم پزشکی ساوه هم ۹ میلیارد و ۸۶۶ میلیون تومان بوده که می‌توان گفت حتی برای ساوه علی‌الحساب دی‌ماه هم پرداخت شده است.

وی ادامه داد: پرداختی به دانشکده علوم پزشکی خمین هم ۵ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان بوده که علی‌الحساب دی‌ماه هم به آنها پرداخت شده است.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی