چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۵:۳۵:۴۲

صعود تیم هندبال ساوه به فینال مسابقات لیگ دسته سوم کشور

تیم هندبال ساوه در ادامه پیروزی های خود در رقابت های لیگ دسته سه کشور موفق شد، روز یکشنبه تیم ایلام را با نتیجه ۳۳ بر ۳۱ شکست دهد و به فینال مسابقات راه یابد.

ورزشی؛

صعود تیم هندبال ساوه به فینال مسابقات لیگ دسته سوم کشور

به نقل از نارخبر، تیم هندبال ساوه در ادامه پیروزی های خود در رقابت های لیگ دسته سه کشور موفق شد، روز یکشنبه تیم ایلام را با نتیجه ۳۳ بر ۳۱ شکست دهد و به فینال مسابقات راه یابد.

هندبالیست های جوان ساوجی در بازی قبلی این مسابقات که در قم برگزار شد، توانسته بودند با برتری ۳۵ به ۳۴ مقابل تیم قدرتمند اردبیل به جمع ۴ تیم برتر لیگ دسته ۳ کشور راه یافته و به لیگ دسته دوم کشور صعود خود را، قطعی کنند.

تیم هیئت هندبال ساوه برای رسیدن به فینال از سد تیم سیستان و بلوچستان با نتیجه ۳۴ بر ۲۷ و از سد تیم بیجار در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه  ۲۸ بر۲۷  عبور کرد.

در این رقابت‌ها که در ۲ سالن شهید حیدریان و هنرستان تربیت بدنی قم برگزار شد، ۱۵ تیم حاضر در ۳ گروه ۴ تیمی و یک گروه ۳ تیمی قرار گرفتند و از هر گروه ۲ تیم به مرحله حذفی صعود کردند.

در این مسابقات تیم دانشگاه آزاد قم، میزبان مسابقات به همراه تیم‌های زرند کرمان، هانیوان ایلام، گرمه خراسان شمالی، هیئت هندبال بیجار، هیئت هندبال ساوه، هیئت هندبال سیستان و بلوچستان، پردیس تهران، هیئت هندبال قروه، هیئت هندبال گرمسار، سیمان ایلام، تربت حیدریه، هیئت هندبال بانه، هیئت هندبال مهاباد و هیئت هندبال اردبیل حضور داشتند.

هندبال ساوه

 

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی