چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۲۸:۱۸

آغاز بکار دفتر نمایندگی بانک سلول‌های بنیادی خون بندناف رویان در ساوه

فرماندار ساوه گفت: این نهاد به علت رویکرد مساله محور در همه عرصه‌های فعالیتی خود می‌تواند نقش بسزایی در شناسایی مشکلات و چالش‌ها، تبدیل آنها به مساله و ارائه راه حل ها داشته باشد.

فرماندار ساوه گفت:

آغاز بکار دفتر نمایندگی بانک سلول‌های بنیادی خون بندناف رویان در ساوه

علی میرزایی ظهر در آیین افتتاح دفتر نمایندگی بانک سلول‌های بنیادی خون بند ناف رویان در مرکز جهاد دانشگاهی ساوه  با اشاره به جایگاه جهاد دانشگاهی اظهارداشت: جهاد دانشگاهی یک حرکت علمی و  جهادی در کارنامه خود داشته و منشا اثرات خوبی در کشور بوده و در سراسر کشور   با توجه به شرایط هر  استان و شهرستان  خدمات خوبی را ارائه کرده است.

وی افزود: همه فعالیت‌های جهاددانشگاهی در راستای هدف پیش‌بینی شده برای آن ابوده و بسیار  ارزشمند هستند،  در حوزه پزشکی و به سبب ماهیت این حوزه و رویکرد تحقیقاتی و فناورانه آن، جهاددانشگاهی هم توانسته در حوزه‌های نوینی مثل سلول‌های بنیادی فعالیت خود را شروع کند که این مهم  در دنیا نو و جدید است.

فرماندار ساوه تصریح کرد: جهاد داشگاهی با پژوهش محوری در همه عرصه‌های فرهنگی، فنی وپزشکی ورود موفقی داشته، در دهه ۶۰ بسیاری ازخانواده‌ها برای درمان مجبور بودند مشکلات درمانی خود را خارج از  کشور برطرف کنند اما  امروز همین خدمات در داخل کشور انجام می‌شود و  جای تقدیر بوده  و باید این دستارودهای نظام در همه حوزه‌ها  در جامعه و برای مردم تبین شود.

میرزایی بیان کرد: این نهاد به سبب رویکرد مساله محور در همه عرصه‌های فعالیتی خود می‌تواند نقش به‌سزایی در شناسایی مشکلات و چالش‌ها، تبدیل آنها به مساله و ارائه راه حل‌ها داشته باشد.

وی اضافه کرد: با توجه به استعدادهایی که در شهرستان ساوه وجود دار دافتتاح بانک سلول های بنیادی و زیرساخت های آن برای شهرستان ساوه یک فرصت است.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی