چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۵:۲۵:۲۷

نمایشگاه بهاره در استان مرکزی برپا نمی‌شود

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: امسال برنامه‌ای برای برپایی نمایشگاه بهاره در استان مرکزی نداریم و این نمایشگاه برپا نمی‌شود.

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت:

نمایشگاه بهاره در استان مرکزی برپا نمی‌شود

جمشید زند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به اقدامات اتاق اصناف برای تنظیم بازار شب عید مردم اظهار داشت: امسال برنامه‌ای برای برپایی نمایشگاه بهاره نداریم و این نمایشگاه برپا نمی‌شود.

وی افزود: با توجه به موضوع تنظیم بازار شب عید مردم، با بیش از ۱۰۰ نیروی بازرسی محسوس و ۱۰۰ نیروی نامحسوس بازار را رصد می‌کنیم و برخی از مجتمع‌های تجاری و بازار سرپوشیده از دهم تا ۲۹ اسفندماه با فروش فوق‌العاده ۵ تا ۱۵ درصد همراه مردم می‌شوند تا مردم شب عید با دست پر به منزل خود برگردند.

رئیس اتاق اصناف استان مرکزی ادامه داد: مردم باید فرق بین گرانی و گران‌فروشی را بدانند و شاید گرانی وجود داشته باشد اما گران‌فروشی در بین واحدهای صنفی حداقل است که موضوع گرانی هم باید ریشه‌ای برطرف شود.

زند خاطرنشان کرد: مردم برای خرید حتما فاکتور دریافت کنند و اگر تخلفی مشاهده کردند با شماره تماس ۳۸۲۰ و با موبایل با شماره ۰۸۶۳۸۲۰ تماس بگیرند.

وی بیان کرد: گاهی اوقات، عدم توجه برخی مسئولان سبب می‌شود نظم را در برخی مکان‌ها، به هم ریخته ببینیم و هرچند به صورت هشدار‌آمیز، برخی نظارت‌ها در تنظیم بازار شب عید رخ می‎دهد اما از سوی دیگر هم مشاهده می‌کنیم، در بازارهای کالا و خدمات، برخی سودجویان روش‌هایی را پیدا کرده و برای مختل کردن نظم بازار اقدام کنند که به همین سبب تلاش داریم تا نظارت‌ها را افزایش دهیم.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی