چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۴:۴۶:۴۹

اولین جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان استان در اراک

مدیر کل امور بانوان استانداری مرکزی گفت: اولین جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی و سلامت بانوان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن امروز پنجشنبه ۹ اسفند در حال برگزاریست.

مدیرکل امور بانوان استانداری مرکزی اعلام کرد:

اولین جشنواره فرهنگی و ورزشی بانوان استان در اراک

زهرا فرجی مدیرکل امور بانوان استانداری مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب؛ گفت: اولین جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی و سلامت بانوان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن امروز پنجشنبه ۹ اسفند در حال برگزاری است.

وی افزود: این برنامه با مشارکت ۱۵ دستگاه اجرایی، تعدادی از سمن‌ها و فعالین بخش غیردولتی و با همکاری شهرداری در پارک بانوان اراک در حال برگزاری است.

فرجی هدف از برگزاری جشنواره را افزایش نشاط اجتماعی عنوان کرد و گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد ساعاتی شاد و مفرح برای بانوان و به دنبال آن افزایش نشاط اجتماعی خصوصاً در جامعه زنان است.

وی افزود: با توجه به اینکه پارک بانوان اخیراً به بهره‌برداری رسیده، برگزاری جشنواره فرهنگی، هنری، ورزشی و سلامت در این محل اولین گام تعامل هم‌افزایی این بخش است.

مدیر امور بانوان استانداری با اشاره به زمان برگزاری جشنواره از ساعت ۹ صبح تا ۶ عصر اظهار کرد: بناست امروز صبح تا عصر هر دستگاه بخش دولتی و غیردولتی خدمات قابل‌ارائه خود، به بانوان را اعم از بهداشتی، ورزشی، فرهنگی، اجتماعی و … در این جشنواره ارائه دهد و بانوان از آن استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: در پایان جشنواره اختتامیه‌ای با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد و از فعالین برگزارکننده جشنواره و برگزیده‌های مسابقات فرهنگی، ورزشی و … تجلیل می‌شود.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی