دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۴۱:۲۷

مسئولان بایستی قدردان حضور اثرگذار و همیشگی ملت باشند

استاندار مرکزی گفت: مسئولان بایستی قدردان حضور اثرگذار و گسترده همیشگی ملت در صحنه های مختلف انقلاب باشند و در تعامل با مردم مشکلات را از میان بردارند.

استاندار مرکزی:

مسئولان بایستی قدردان حضور اثرگذار و همیشگی ملت باشند

سید علی آقازاده در گفت و گو با خبرنگار مهر، در جریان حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اراک اظهار داشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال که چهلمین سالروز پیروزی انقلاب نیز هست، شاهد حضور گسترده تر مردم در صحنه راهپیمایی هستیم که این سرمایه بزرگ و ارزشمندی برای نظام جمهوری اسلامی است.

استاندار مرکزی افزود: این نشان دهنده امیدواری مردم و تداوم حضور پر رنگ آنها در صحنه انقلاب است و مسئولان بایستی بیشتر قدر این مردم و همبستگی و حمایت آنها از انقلاب را بدانند و همه تلاش کنیم تا مشکلات پیش رو که دشمنان نظام آنها را به وجود آورده اند رفع کنیم و این با وحدت مردم و مسئولان محقق می شود.

آقازاده بیان کرد: مردم همواره در حمایت از نظام و انقلاب اسلامی وظیفه خود را به درستی به انجام رسانده اند و هر زمان که نیاز بوده در صحنه ها و عرصه ها حضور داشته اند و امید است که با همدلی و وحدت مردم و مسئولان شاهد کم شدن مشکلات مردم و ارتقای همبستگی و انسجام در کشور باشیم.

استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: نظام جمهوری اسلامی همواره به این مردم افتخار می کند و به آنها اتکا دارد و امروز ما شاهد یکی از حماسه آفرینی هایی از سوی مردم مهین اسلامی و از جمله مردم استان مرکزی هستیم که در چهاردهه گذشته نیز همواره شاهد آن بوده ایم.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی