دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۲۱:۴۹

۱۴ پروژه روشنایی در نقاط حادثه‌خیز استان مرکزی بهره‌برداری می‌شود

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: ۱۴ پروژه روشنایی در نقاط حادثه‌خیز استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان :

۱۴ پروژه روشنایی در نقاط حادثه‌خیز استان مرکزی بهره‌برداری می‌شود

علیرضا اختری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به بهره‌برداری از ۱۴ پروژه روشنایی در نقاط حادثه‌خیز استان مرکزی در طول دهه مبارک فجر اظهار داشت: بهره‌برداری از پروژه روشنایی محور اراک-فرمهین به طول ۴ هزار و ۵۰۰ متر و اعتبار ۱۲ هزار میلیون ریال، بهره‌برداری از پروژه روشنایی پیچ پنج‌علی محور اراک- توره و پروژه روشنایی محور دلیجان-محلات هر کدام به طول ۲ کیلومتر با اعتبار ۴ هزار میلیون ریال از پروژه‌های قابل بهره‌برداری در استان مرکزی هستند.

وی افزود: بهره‌برداری از پروژه روشنایی تقاطع خان‌آباد محور ساوه-بویین‌زهرا به طول یک‌هزار و ۲۰۰ متر و اعتبار ۲ هزار و ۵۰۰ میلیون ریال، پروژه روشنایی محوره ساوه-تهران قدیم به طول یک کیلومتر و اعتبار ۲ هزار میلیون ریال و بهره‌برداری از روشنایی فرنق محور خمین-الیگودرز به طول هزار و ۵۰۰ متر با اعتبار ۲ هزار میلیون ریال از دیگر پروژه‌‌های قابل افتتاح در استان به شمار می‌روند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی با اشاره به پروژه روشنایی تقاطع دودهک محور سلفچگان-دلیجان به طول ۷۰۰ متر با اعتبار یک‌هزار و ۲۵۰ میلیون ریال گفت: پروژه‌های روشنایی سه‌راهی شهراب محور فرمهین، آشتیان به طول یک کیلومتر با اعتبار یک‌هزار میلیون ریال، تقاطع پرندک محور ساوه-تهران قدیم و تقاطع ازنوجان محور خمین-محلات هر کدام به طول ۷۰۰ متر و اعتبار یک‌هزار میلیون ریال هم از دیگر پروژه‌هایی هستند که بهره‌برداری می‌شوند.

اختری بیان کرد: پروژه‌های روشنایی پیچ حادثه‌خیز محمودآباد محور آشتیان-راهجرد به طول ۷۰۰ متر و اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال، پروژه روشنایی تقاطع شیرین‌آباد محور فرمهین-خنجین به طول ۵۰۰ متر با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال و پروژه روشنایی تقاطع عنبرته محور اراک-ازنا با نصب ۵ پایه روشنایی با اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال هم در استان بهره‌برداری می‌شوند که این سه پروژه از محل صرفه‌جویی اعتبارات نگهداری روشنایی راه‌ها اجرایی شده است.

وی اضافه کرد: همچنین پروژه روشنایی گردنه محمدآباد محور خنداب-ملایر به طول ۴۰۰ متر با صرف اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال از دیگر پروژه‌هایی است که به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی