دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۴۳:۰۸

اشاعه فرهنگ فاطمی در جامعه می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی امروز را رفع کند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: اشاعه فرهنگ فاطمی در جامعه می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی امروز را رفع کند و موجب تحکیم بنیان نهاد خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی عنوان کرد؛

اشاعه فرهنگ فاطمی در جامعه می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی امروز را رفع کند

حجت الاسلام صفر قربانپور در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت دخت نبی مکرم اسلام(ص) اظهار داشت: حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی کامل دینداری و فداکاری در مسیر حمایت از حق بود و در راستای پشتیبانی از ولایت و امامت همواره مسئولانه گام برداشت، به طوری که در نهایت جان خویش را در این راه فدا کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: آن بانوی بزرگوار در دفاع از دین و ولایت، هم به طور بیانی و هم عملی اقدامات بسیار اثرگذاری به انجام رساند که این اقدامات شجاعانه ایشان در حمایت از حق و مقابله با باطل، باید سرلوحه و الگویی برای همه ما در مسیر حق جویی باشد.

قربانپور بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) در انسان سازی و تربیت فرزندان، برای زن مسلمان اسوه ای باارزش است و به همین سبب باید به ترویج و اشاعه سیره آن حضرت در جامعه اسلامی امروز بپردازیم و معرفت و شناخت خود را نسبت به ایشان افزایش دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی خاطرنشان ساخت: ایشان الگوی متعالی حیات طیبه برای تمام اعصار است که سیره و منش ایشان بایستی بیش از پیش در جامعه امروز ترویج و اشاعه شود، چراکه ارزش، جایگاه و مقام رفیع دخت نبی مکرم اسلام (ص) تنها محدود به عصر حیات آن بانوی بزرگوار نیست و سبک زندگی و منش حضرت فاطمه(س) الگویی ارزشمند و متعالی برای بشر در تمام اعصار و زمان ها است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: از سوی دیگر اشاعه فرهنگ فاطمی در جامعه می‌تواند بسیاری از مشکلات اجتماعی امروز را رفع کند و موجب تحکیم بنیان نهاد خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی شود.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی