دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۲۳:۳۲:۲۶

۴۲۰۰ برنامه آیینی همزمان با دهه فجر در مدارس مرکزی برگزار می شود

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی از اجرای چهار هزار و ۲۰۰ برنامه آیینی همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس این استان خبر داد.

معاون آموزش و پرورش استان مرکزی:

۴۲۰۰ برنامه آیینی همزمان با دهه فجر در مدارس مرکزی برگزار می شود

علی شیرخانی اظهار داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، برنامه های آموزش و پرورش در سطح مدارس، به دو بخش برنامه های آئینی و تبیینی تقسیم می شوند.

وی افزود: در بخش برنامه های آئینی مطابق با برنامه ریزی صورت گرفته در سطح مناطق، بالغ بر چهار هزار و ۲۰۰ برنامه در سطح مدارس استان طی ایام الله دهه فجر اجرا خواهد شد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: با توجه به اهمیت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، این برنامه ها با شعار « افتخار به گذشته – امید به آینده » در سطح مدارس استان اجرا خواهد شد.

شیرخانی افزود: برنامه های تبیینی با محوریت دوره متوسطه اول و دوم به منظور تشریح دستاوردهای چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در سطح مدارس اجرا می شود. آشنا ساختن دانش آموزان با دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی موجب می شود که این نسل با هویت یابی، آینده انقلاب را تضمین کند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری هفتمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در سطح مدارس منتخب دوره دوم متوسطه استان اظهار داشت: این طرح با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی طی ایام دهه فجر در سطح مدارس استان به اجرا در می آید.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی