چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۰۱:۰۲:۱۲

گردهمایی حماسه سازان زینبی در اراک

اولین گردهمایی بانوان راوی مجاهدت و مقاومت استان مرکزی با عنوان ” حماسه سازان زینبی” در اراک برگزار شد.

همزمان با ولادت حضرت زینب(س)؛

گردهمایی حماسه سازان زینبی در اراک

در این گردهمایی که به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و به همت کمیته بانوان کنگره ملی نقش حضرت امام خمینی (ره) و ۶۲۰۰ شهید استان برگزار شد بانوان حماسه ساز استان مرکزی که در زمان انقلاب و دفاع مقدس نقش داشتند به بیان خاطراتی در دوران هشت سال دفاع مقدس پرداختند.
مدیرکل حفظ آثار و نشرارزشهای دفاع مقدس استان در این گردهمایی به نقش زنان در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: زنان با حضور در صحنه های مختلف در به ثمر رسیدن انقلاب شکوهمند اسلامی و دوران دفاع مقدس، نقش بی‌بدیل و ممتازی داشتند.
مشایخی گردهمایی بانوان راوی مجاهدت ومقاومت استان یکی ازبرنامه‌های کنگره ملی نقش امام (ره) دردفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی عنوان کرد و افزود: امام خمینی به عنوان فردی شناخته شده درجهان واسلام احیاگرتمدن اسلامی وترویج دهنده فرهنگ اسلامی درجهان اسلام است.
وی گفت: امروزه باتوجه به تبلیغات دشمن در عرصه‌های مختلف رسانه‌ای به خصوص درفضای مجازی محور جنگ نرم و هدف دشمن خانواده و تلاش برای از هم گسستن این کانون است و بانوان باید امروزه به عرصه دیجیتال ورود کنند و روش صحیح استفاده کردن از این رسانه‌ها را به کودکان خود هم بیاموزند.
راضیه مجاوری دبیر کمیته‌ی بانوان کنگره ملی نقش حضرت امام (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی هم هدف از برگزاری این مراسم را گردهمایی بانوانی که نقش موثری در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس داشتند و به اشتراک گذاری خاطرات و تجربیات آن‌ها و انتقال آن به نسل امروز و و راه اندازی شبکه راویان الگوی سوم عنوان کرد وگفت: با این گردهمایی بستر‌های مختلفی جهت انتقال معارف انقلاب اسلامی با محوریت نقش آفرینی بانوان استان مرکزی در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس فراهم می‌شود .

در حال تکمیل

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی