چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۴:۴۴:۰۹

انعقادتفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد وبسیج سازندگی استان مرکزی

مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و سازمان بسیج سازندگی استان به منظور ارائه خدمات به مددجویان تحت حمایت این نهاد و نیازمندان خبر داد.

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد؛

انعقادتفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد وبسیج سازندگی استان مرکزی

قنبر موسی نژاد با بیان اینکه توانمند سازی و ایجاد اشتغال پایدار مهم‌ترین اولویت کمیته امداد است، گفت: با توجه به فشارهای اقتصادی امروز استراتژی جدید کمیته امداد تأمین نیازهای ضروری مددجویان در بخش درمان، معیشت، مسکن و پرداخت وام های ضروری و کارگشایی است.

وی کمک به فعالیت‌های خیر خواهانه، خدمات رسانی بهتر به محرومان و نیازمندان ،ترویج سنت‌های حسنه اسلامی، ترویج فریضه زکات، بهبود وضعیت و ارتقای توانمندی خانواده‌های نیازمند با اولویت مناطق محروم را از اهداف این تفاهم نامه مطرح کرد و افزود: ایجاد شور، نشاط و ایمان افزایی، تشریک مساعی در بهره‌مندی از سرمایه‌ اجتماعی، مشارکت‌های مردمی، هم افزایی و بهره مندی از ظرفیت‌های هر دو نهاد در امر کاهش آلام نیازمندان از دیگر اهداف این تفاهم نامه همکاری است.

علی فراهانی، رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان نیز  گفت: سازمان بسیج سازندگی در ارائه آموزش‌، عرصه های اقتصاد مقاومتی، مشاغل خانگی و صنایع تبدیلی، فرهنگ سازی جهت کمک به نیازمندان، ارائه خدمات درمانی در قالب برنامه‌های ویزیت رایگان و اعزام تیم های پزشکی و اجرای برنامه‌ های مناسبتی با کمیته امداد همکاری می کند.

گفتنی است، برای اجرایی و عملیاتی کردن مفاد تفاهم نامه منعقد شده کارگروهی متشکل از کارشناسان استانی به سرپرستی مدیران برنامه ریزی هر دو نهاد تشکیل و بر حسن انجام فعالیت های اجرایی نظارت می کنند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی