یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۱۷:۵۹:۲۱

شرکت آذرآب برای ساخت برخی پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر قرارداد امضا کرد

مدیرعامل شرکت آذر‌آب گفت: شرکت آذرآب برای ساخت برخی پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر قرارداد امضا کرد.

مدیرعامل شرکت آذر‌آب گفت:

شرکت آذرآب برای ساخت برخی پروژه‌های نیروگاه اتمی بوشهر قرارداد امضا کرد

علی شیخ‌زاده در حاشیه بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از آذرآب اراک با اشاره به میزان تولیدات شرکت اظهار داشت: در شرکت ۲ هزار پرسنل مشغول کارند، شرکت ظرفیت تولید تا یک هزار و ۵۰۰ تا دو هزار تن در ماه را دارد، هم اکنون از ظرفیت ۲۰ درصدی که از سال گذشته شروع کردیم به بیش از ۶۰ تا ۷۰ درصد رسیده است.

وی افزود: ماهانه یک هزار و ۲۰۰ تن تولید داریم، عمده مشکلاتی که وجود به بخش‌های تحریم که می‌تواند فرست خوبی باشد باز می‌گردد، پروژه‌ای که در دست اقدام داریم بویلر پالایشگاه اصفهان، بویلر بیگ بلند پتروشیمی کاویان است، اما پیش از آن در سایر مبد‌ل‌ها، مخازن و انواع مخازن تحت فشار و غیره کار می‌کنیم، اما هم اکنون امیدواریم که پروژه‌های جدیدی هم اضافه شوند.

مدیرعامل شرکت آذر‌آب تصریح کرد: یکی از پروژه‌هایی که هم‌اکنون در دست قرار‌داد‌ داریم پروژه نیروگاه اتمی بوشهر است که پکیج‌های ‌عمده‌‌ آن که در داخل تولید می‌شود در ماه‌های آینده قرار‌دادی را منعقد می‌کنیم.

بیشتر بخوانید

شیخ‌زاده ادامه داد: در طول ۳۰ سال گذشته آذر‌آب پایه اصلی در تولید بوده است، بلدر‌های ۸۵۰ کیلو بر ساعت نیروگاه شهید رضایی است که خود یک افتخار بزرگی به حساب می‌آید، چیزی که در صنعت کشور وجود دارد این است که هرچه تحریم‌ها بیشتر می‌شود نیاز به صنایعی مثل آذر‌آب بیشتر می‌شود.

وی اضافه کرد: امیدواریم همان‌ گونه که وزیر به استان و شرکت سر زدند و کمک کردند، اگر واقعا مسئولان مملکت به این نتیجه برسند که از تولیدات داخلی استفاده کنند به نظر من آدر‌آب یکی از اصلی‌ترین ارکان کمک در دوره تحریم است که بی‌نیاز شویم و شاهد رشد و ارتقا صنایع داخلی باشیم.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی