یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۱۷:۰۱:۵۲

استارت آپ معرفی مفاخر و مشاهیر استان مرکزی برگزار می شود

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی از برگزاری استارت آپ معرفی مفاخر و مشاهیر این استان با همکاری جهاد دانشگاهی خبر داد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی:

استارت آپ معرفی مفاخر و مشاهیر استان مرکزی برگزار می شود

علیرضا ایزدی اظهار داشت: برگ برنده استان در حوزه گردشگری، مفاخر و مشاهیری هستند که هر کدام به تنهایی یک گام از تاریخ گرانبهای ایران را برداشته اند و می تواند برای ما یک فرصت ناب باشد تا بتوانیم از گردشگری فرهنگی استفاده ببریم.

وی افزود: بهره مندی از هر فرصت ناب در حوزه گردشگری نه تنها بی مهری و بی احترامی به بزرگان، آثار و دیدگاه های نیاکانمان نیست، بلکه پاسداشت و به روز رسانی جایگاه ایشان است که نه تنها می تواند ارزش افزوده اقتصادی ایجاد کند، بلکه بزرگترین هدف سازمان میراث فرهنگی کشور را جامه عمل پوشانده چراکه پاسداشت و حفظ تازگی میراثمان در تمام ابعاد فردی و جمعی، بزرگترین هدف این سازمان است.

ایزدی در ادامه گفت: با در نظر داشتن جایگاه والای مفاخر این استان، اولین استارت آپ با هدف معرفی مفاخر و مشاهیر استان مرکزی با همکاری جهاد دانشگاهی استان برگزار خواهد شد تا از این رهرو، پنجره ای جدید را به روی فرصت های این استان بگشاییم و با بهره گیری از ایده های خلاقانه اهل فرهنگ، علم و پژوهش، پیوندی جدید را بین فرهنگ و علم منعقد کنیم.

وی عنوان کرد: افق، چارچوب و اهداف این استارت آپ با هم اندیشی جهاد دانشگاهی در دست تهیه است تا به زودی تاریخ و شرایط شرکت در این استارت آپ به صورت عمومی اعلام شود

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی