دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۴:۰۰:۵۱

نفرات برتر المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی معرفی شدند

مسابقات انتخابی المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی در دو بخش انفرادی و دونفره با شناخت نفرات برتر در اراک پایان یافت.

ورزشی؛

نفرات برتر المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی معرفی شدند

مسابقات انتخابی المپیاد استعدادیابی بدمینتون استان مرکزی روز جمعه با شرکت ۳۶ ورزشکار از شهرستان های اراک، محلات، دلیجان و ساوه در اراک برگزار شد.

این رقابت ها در دو بخش دو نفره و انفرادی پیگیری شد، که در نهایت در بخش انفرادی احمد رئوفی از اراک، امیر حسین رئیس اکبری از محلات عناوین اول و دوم را کسب کردند و محمدرضا ابراهیمی از دلیجان و مهدی آقازیارتی از اراک به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، در بخش دو نفره هم، احمد رئوفی و کسری کیوان پور از اراک مقام نخست را کسب کردند. امیرحسین رئیس اکبری از محلات و محمدرضا ابراهیمی از دلیجان مقام دوم را به دست آورده‌اند. امیر محمد گودرزی منش، مهدی آقازیارتی به همراه حسین مجنونی و محمد پارسا رحمتی همگی از اراک به طور مشترک سوم شدند.

به نقل از مهر، حسین عرب (سرداور)، ماشاالله محمدزاده، مبین حسنی، محمود رسوخی، حمیدرضا میرزایی و آرش دلاوری داوری مسابقات را برعهده داشتند. همچنین مرتضی آزادخانی به عنوان مسئول برگزاری، بر این رقابت ها نظارت داشت.

به گفته مرتضی آزادخانی، دبیر هیات بدمینتون استان مرکزی، ۶ نفر برتر این دوره از رقابت‌ها به مسابقات المپیاد استعدادیابی کشور که پنجم آذرماه به میزبانی زنجان برگزار می‌شود، اعزام می گردند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی