یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۱۸:۰۳:۲۴

قوه قضاییه باقدرت با غارت‌کنندگان اموال عمومی برخورد کند

دری نجف‌آبادی گفت: عامل موفقیت جریان اسلام در برابر دشمنان و پیشرفت جهان اسلام وحدت است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی:

قوه قضاییه باقدرت با غارت‌کنندگان اموال عمومی برخورد کند

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه اراک در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن ضروری دانستن وحدت جهان اسلام آن را به‌عنوان یک تکلیف عنوان کرد و گفت: عامل موفقیت جریان اسلام در برابر دشمنان و پیشرفت جهان اسلام وحدت است.

دری نجف‌آبادی ضمن تأکید بر لزوم وحدت در مسئله فلسطین، اظهار کرد: امروز شیعه و سنی در کنار یکدیگر در دفاع از منافع اسلام و مسلمین در دست یکدیگر بگذارند.

وی با اشاره به اینکه در جهان اسلام گرفتار منافقین هستیم اذعان داشت: باید تلاش کرد تا در ادامه تلاش علمای شیعه و سنی در تاریخ ، وحدت و تفاهم و هم‌دلی در دنیای اسلام گسترش یابد زیرا که دشمن از وحدت جهان اسلام بسیار هراسان هستند .

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی، بسیج را یادگار بزرگ امام راحل دانست و بابیان اینکه بسیج دارای مفهومی ارزشمند و ابعاد مختلفی است ادامه داد: ملت و مسئولین باید توجه داشته باشند که فرهنگ و تفکر عمیق بسیجی در امورات کشور جریان داشته باشد و تقویت شود.

قدرت کشور بعد از اسلام و ولایت متکی بر بسیج است

وی قدرت کشور را بعد از اسلام و ولایت متکی بر بسیج دانست و اذعان داشت: اگر می‌خواهیم در برابر دشمنان بایستیم و از مشکلات اقتصادی عبور کنیم و همچنین گام‌های بلند پیشرفت ۵۰ ساله را محکم برداریم باید فرهنگ بسیجی در تاروپود جامعه جاری شود.

امام‌جمعه اراک ضمن اشاره به تائید آژانس برای سیزدهمین باربر فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: امروز تعجب‌آور است که کشورهای جنایت‌کاری چون آمریکا و رژیم صهیونیستی و آل سعود در کمیسیون حقوق بشر جمهوری اسلامی را محکوم می‌کنند.

وی ادامه داد: غزه در حملات روزهای گذشته عزت آفرید و آبروی نخست‌وزیر دروغ‌پرداز رژیم صهیونیستی را بر باد داد.

قوه قضاییه باقدرت با غارت‌کنندگان اموال عمومی برخورد کند

دری نجف‌آبادی ضمن تقدیر از قاطعیت دستگاه‌ها قضایی و امنیتی در برخورد با مفسدین و به دار آویختن سلطان سکه، تشریح کرد: قوه قضاییه با تکیه‌بر قدرت و عدالت با شبکه‌های نفاق و غارت‌کنندگان اموال عمومی برخورد کند.

وی در ادامه صحبت‌های خود به ماجرای تاریخی ازدواج پیامبر(ص) و حضرت خدیجه(س) پرداخت و با اشاره به فداکاری‌ها و مظلومیت‌های حضرت خدیجه (س) ایشان را الگوی بزرگ بشریت دانست.

دری نجف‌آبادی اشاره‌ای هم به درگذشت نوربخش رئیس سازمان تأمین اجتماعی و تاج‌الدینی معاون پارمانی سازمان تأمین اجتماعی داشت و ضمن تسلیت این واقعه به ملت ایران نوربخش و معاونش را انسان‌هایی مخلص معرفی کرد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی