یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۱۷:۰۰:۱۳

مسئولان برای برون‌رفت از مشکلات و تنگناهای اقتصادی نسخه اثربخش ارائه و اجرا کنند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مسئولان برای برون‌رفت از مشکلات و تنگناهای اقتصادی نسخه اثربخش ارائه و اجرا کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی:

مسئولان برای برون‌رفت از مشکلات و تنگناهای اقتصادی نسخه اثربخش ارائه و اجرا کنند

آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی اظهار داشت: مدیران دستگاه‌های اجرایی توجه داشته باشند که در شرایط کنونی حرکت بدون برنامه و  بدون هدف می‌تواند آسیب جدی وارد کند، بنابراین حرکت براساس برنامه‌ریزی‌های هدفمند و کاربردی بسیار اهمیت داشته و باید با درک درست از نیازهای منطقه و تدوین برنامه‌های کارآمد درراستای برطرف کردن نیازها و بهبود شرایط پیش برویم.

وی افزود: ترسیم برنامه متناسب با نیازها و با تکیه بر توانمندی‌های موجود در داخل باید مورد توجه دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد که این مهم راهبرد کلیدی دارای ضرورت در این مسیر بوده و باید ساز و کار مورد نیاز آن تهیه و در اولویت دستگاه‌ها قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: شکاف‌ها و روزنه‌های آسیب در هر قسمت از جامعه باید با دقت و کار کارشناسی احصا شود و مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید با حساسیت به این موضوع به ویژه در بخش اقتصادی برای هر یک از این شکاف‌ها و مسائل و برون‌رفت از تنگناهای موجود نسخه‌ای اثرگذار تهیه کنند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: احترام به حقوق ارباب رجوع به‌ویژه در شرایط فعلی که مردم به جد از فشارهای اقتصادی رنج می‌برند باید بیش از پیش مورد توجه باشد و باید این امر به عنوان یک اصول مدیریتی مهم سرلوحه کار تمام دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

وی ادامه داد:  احترام به ارباب رجوع و مردمی که با وجود تمام مشکلات پای ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده‌اند بسیار مهم بوده و باید با تقویت وجدان کاری  درراستای ایجاد هر چه بیشتر روحیه امید و انگیزه در جامعه تلاش کرد، تکریم ارباب رجوع و وجدان کاری می‌تواند اثبات کارآمدی بخش‌های مختلف را هم به همراه داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: از دیگر مسائلی که باید مسئولان مورد توجه قرار دهند بحث استفاده صحیح از بیت‌المال و حفظ اموال مسلمین است که این مهم را باید با حذف هزینه‌های سربار و دوری از اصراف و  روحیه اشرافی‌گری به‌عنوان یک رسالت خطیر در کانون توجهات خود قرار دهند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: زیرا اموال بیت‌المال باید در مسیر خدمت به جامعه هزینه شود و مواردی چون اشتغالزایی و به روز کردن تولیدات جامعه و بالا بردن سطح فناوری‌ها در بخش‌های مختلف که درنهایت تقویت بنیه اقتصادی را به دنبال دارد در ستفاده از آن مد نظر باشد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی