دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۵۸:۴۱

کم‌کاری وزارت صنعت در توزیع لاستیک به استان‌ها/توزیع هفته‌ای ۱۰۰ حلقه لاستیک با نرخ دولتی در استان مرکزی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی با اشاره به کم‌کاری وزارت صنعت در توزیع لاستیک به استان‌ها گفت: از وزارت صنعت معدن و تجارت درخواست داریم با برداشتن موانع و مشکلات تعداد لاستیک‌های تحویلی به استان‌ها را افزایش دهد.

مدیرکل راهداری استان مرکزی اعلام کرد:

کم‌کاری وزارت صنعت در توزیع لاستیک به استان‌ها/توزیع هفته‌ای ۱۰۰ حلقه لاستیک با نرخ دولتی در استان مرکزی

علی زندی فر مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی دیار آفتاب؛ با اشاره به پیگیری‌های انجام‌شده در راستای رفع مشکلات صنفی کامیون داران گفت: بیش از شش هزار کامیون دار در استان مرکزی فعالیت دارند که از این تعداد ۳ هزار عضو ثابت و یک‌هزار عضو فصلی پایانه باربری بوده و مابقی کامیون نفت‌کش هستند.

زندی فر اظهار کرد: یکی از مشکلات کامیون داران در خصوص تأمین لاستیک بود که پیگیر این مطالبه آنان با مدیران ارشد استانی هماهنگی صورت گرفت و کار توزیع لاستیک موردنیاز رانندگان وسایل نقلیه سنگین، با نرخ مصوب دولتی در استان مرکزی در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هفته‌ای حدوداً ۱۰۰ حلقه لاستیک به راهداری استان تحویل می‌شود که این تعداد کفاف نیاز استان را نمی‌دهد. به همین علت کامیون دارانی که بیشترین نیاز رادارند در اولویت برای دریافت لاستیک هستند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان مرکزی در خصوص توزیع لاستیک بین کامیون داران عنوان کرد: متأسفانه به علت عدم تحویل لاستیک موردنیاز به راهداری استان از سوی مبادی ذی‌ربط، این امر بسیار ضعیف و کند صورت می‌گیرد.

زندی فر با اشاره به کم‌کاری وزارت صمت در توزیع لاستیک به استان‌ها ادامه داد: از وزارت صنعت معدن و تجارت درخواست داریم با برداشتن موانع و مشکلات تعداد لاستیک‌های تحویلی به راهداری استان را افزایش دهند تا مشکلات در این خصوص برطرف شود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش لوازم‌یدکی و سایز تجهیزات مشکل خاصی وجود ندارد و کار به‌صورت عادی در حال انجام است.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی