دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۳:۰۲:۴۰

خبر خوش استاندار مرکزی از وضعیت شرکت هپکو

استاندار مرکزی در نشست کاری و خبری با خبرنگاران استان مرکزی گزارشی از وضعیت شرکت هپکو داد و گفت: درباره صحبتم پیرامون گزینه‌های شهرداری برخی برداشت شخصی کردند.

اجتماعی/سیاسی؛

خبر خوش استاندار مرکزی از وضعیت شرکت هپکو

“سیدعلی آقازاده” استاندار مرکزی صبح روز گذشته در نشست کاری و خبری با خبرنگاران خبرگزاری تسنیم مرکزی حضور یافت.

“خزائی پور” و “محمدی” سرپرست و کارشناس اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری مرکزی، آقازاده را در این بازدید همراهی کردند.

استاندار مرکزی با اشاره به وضعیت شرکت هپکوی اراک اظهار داشت: در برهه‌ای با سندسازی و زیان‌ده نشان دادن هپکوی اراک، کار خصوصی‌سازی این شرکت به شکلی اشتباه انجام شد که ثمره آن وضعیت بد این شرکت بود.

وی افزود: به هرحال معتقدیم شرکت هپکو یکی از مهمترین واحدهای تولیدی استان مرکزی است و پیگیری‌هایی را باجدیت انجام دادیم که به زودی شاهد فعالیت و اتفاقات مطلوب و خوبی در این مجموعه مهم اقتصادی و تولیدی استان خواهیم بود.

آقازاده تصریح کرد: به هرحال یه همگرایی حداکثری امروز در استان مرکزی بین مسئولان استانی ایجاد شده و تلاش خواهیم کرد از روند اشتباه و غلط در امر خصوصی‌سازی در استان جلوگیری کنیم.

استاندار مرکزی با اشاره به تعیین انتخاب شهردار اراک توسط شورای شهر در این شهر گفت: باتوجه به اینکه شهردار اراک مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شده است که بنابراین شورای شهر اراک باید برای انتخاب شهردار جدید در اسرع وقت اقدام کند.

وی ادامه داد: به هرحال لیستی را اعضای لیست امید شورا و لیستی را اعضای غیرلیست امیدی ارائه کردند، در مصاحبه‌ای هم اعلام کردم در بین این لیست‌ها گزینه‌هایی که صلاحیت تصدی را دارند وجود دارد که البته رسانه منتشرکننده صحبت‌های من در آن مصاحبه برداشت شخصی و رسانه‌ای خود را گفته بود.

آقازاده تصریح کرد: به هرحال باتوجه به اینکه تا چندروز آینده شهردار فعلی به سبب بازنشستگی از این مجموعه خواهد رفت به طور قطع دوره‌ای تا انتخاب شهردار جدید مجموعه شهرداری در شهر اراک به وسیله سرپرست اداره خواهد شد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی