یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت: ۰۵:۱۴:۵۲

بررسی تخصیص اعتبارات پروژه‌های ملی استان با حضور نوبخت

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی از بررسی تخصیص اعتبارات پروژه‌های ملی استان با حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور خبر داد.

رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی:

بررسی تخصیص اعتبارات پروژه‌های ملی استان با حضور نوبخت

علی ابراهیمی رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی و نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب  به دیدار مشترک مجمع نمایندگان و استاندار مرکزی با رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کل کشور اشاره کرد و گفت: این دیدار روز دوشنبه ۱۴ آبان ماه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

ابراهیمی اظهار کرد: ابتدا جلسه بین مجمع نمایندگان استان و استاندار مرکزی جهت هماهنگی بیش‌تر بین اعضا جلسه‌ای برگزار شد.

وی ضمن تأکید بر اینکه استان مرکزی به‌عنوان حلقه اتصال کریدور مهم شمال – جنوب و مرکز به غرب کشور است تشریح کرد: توسعه خطوط ریلی و جاده‌ای استان یکی از اصلی‌ترین موضوعات این جلسه بود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی بررسی پروژه‌های عمرانی از قبیل بیمارستان‌های در دست احداث، راه‌اندازی سایر پروازهای فرودگاه اراک و آب‌رسانی استان را از دیگر موضوعات این جلسه عنوان کرد و افزود: در این جلسه در مورد ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و انجام برخی از انتصابات مذاکراتی صورت گرفت.

وی بابیان اینکه در ادامه، جلسه با حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کل کشور برگزار شد اذعان داشت: با توجه به تنظیم بودجه ۹۸ در این ایام، در مورد تخصيص اعتبارات پروژه‌های ملی استان مباحثی در حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه مطرح شد.

ابراهیمی تصریح کرد: در این جلسه به موضوعاتی چون اعتبارات اختصاص داده‌شده در سفر رئیس‌جمهور به استان و اعتبارات توازن منطقه‌ای نیز پرداخته شد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی