چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۰۴:۱۴

تیم هندبال اراک توسط کمیته انظباطی از مسابقات لیگ برتر حذف شد!

نداشتن اسپانسر، سبب حذف تیم هندبال اراک پس از ۲۰سال حضور در لیگ برتر از جدول مسابقات توسط کمیته انضباطی فدراسیون شد.

به علت نداشتن اسپانسر؛

تیم هندبال اراک توسط کمیته انظباطی از مسابقات لیگ برتر حذف شد!

تیم هندبال اراک که در حدود ۲ سال حضوری پرقدرت، شایسته در لیگ برتر داشته است امسال و اخیرا به لطف کم‌کاری مسئولان و عدم حمایت آنها از ورزش استان، از لیگ برتر هندبال کنار گذاشته شد.

این درحالی است که با توجه به کنارکشیدن تیم هندبال شهر اراک از لیگ برتر، پس از خروج تیم اراک لیگ برتر هندبال کشور ۹ تیمی شد و با حضور ۹ تیم بدون نماینده استان مرکزی ادامه می‌یابد.

این درحالی است که لیگ برتر هندبال که در ابتدای فصل با اعلام آمادگی ۱۰ تیم قرعه کشی شد اما با بی‌توجهی مسئولان استان به تیم هندبال هپکو در هفته چهارم این رقابت‌ها از جدول مسابقات کنار گذاشته شد.

هفته چهارم لیگ برتر هندبال کشور درحالی آغاز شد که تیم اراک در ۳ دیدار  قبلی مقابل حریفان  حاضر نشده است و به نظر می‌رسد حذف اراک از جدول رقابت‌ها جدی است.

بعید است مشکل تیم هندبال هپکوی اراک برطرف شود

به گزارش تسنیم، فدراسیون هندبال که دیدارهای هفته اول و دوم تیم اراک را معوقه اعلام کرده بود سرانجام با رای کمیته انضباطی، تیم اراک را از جدول مسابقات کنار گذاشت، این درحالی است که مراد کرمی، رئیس سازمان لیگ هندبال اظهار داشت: تیم اراک با توجه به اینکه در دو بازی نبوده از جدول مسابقات کنار گذاشته شده است.

با این حال، دبیر فدراسیون هندبال گفت: هیچ تیمی از لیگ هندبال زنان و مردان انصراف نداده است و تنها هپکوی اراک در لیگ مردان مشکل دارد که بعید است مشکلش بر طرف شود.

محمدرضا رجبی در خصوص انصراف تیم‌های لیگ برتری افزود: هیچ تیمی از لیگ هندبال زنان و مردان انصراف نداده است فقط هپکوی اراک در لیگ مردان مشکل دارد که  بعید است مشکلش بر طرف شود و مجبوریم این تیم را از جدول کنار بگذاریم. هپکو دو بازی معوقه دارد و قرار بود بازی این هفته هم معوقه شود اما تیم مقابل قبول نکرد و با این وضعیت از جدول کنار گذاشته می‌شود.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی