چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۴۸:۲۵

شب خونین جاده‌های ساوه؛ ۶ کشته و ۵ زخمی در ۲ سانحه رانندگی

شب خونین و مرگبار در حالی در ساوه رقم خورد که دو سانحه رانندگی این شهرستان ۶ کشته و ۵ زخمی برجای گذاشت.

تصادف رانندگی

شب خونین جاده‌های ساوه؛ ۶ کشته و ۵ زخمی در ۲ سانحه رانندگی

در نخستین سانحه رانندگی که در حوالی ساعت ۱۹٫۳۰ جمعه شب رخ داد یک دستگاه خودروی سواری در آتش سوخت و متاسفانه ۵ نفر هم در این سانحه جان باختند.

رئیس پلیس راه استان مرکزی با اشاره به این سانحه رانندگی به خبرنگار تسنیم گفت: در سانحه رانندگی که حوالی ساعت ۱۹٫۳۰ جمعه شب در کیلومتر ۶۵ اتوبان ساوه _ تهران در برخورد یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی کامیون رخ داد، خودروی سمند در آتش سوخت.

سرهنگ ایرج کهریزی افزود: بنابر گزارش اعلام شده از این سانحه، در این حادثه ۵ سرنشین خودروی سمند جان خود را از دست دادند.

وی اضافه کرد: در بررسی کارشناسی پلیس راه علت این سانحه که منجر به فوت ۵ نفر سرنشین یک دستگاه خودروی سمند شد، عدم توجه به جلو از سوی راننده خودروی کامیون  ناشی از خستگی و خواب آلودگی از سوی راننده خودرو اعلام شد.

این درحالی است که رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی ساوه جزئیاتی از مصدومان این حادثه ارائه کرد و گفت: تصادف دلخراش در  اتوبان ساوه_ تهران نزدیک رودخانه شور متاسفانه ۵ فوتی و  ۳ مصدوم به جا گذاشت.

نعمت‌الله عزیزی افزود: به دنبال این سانحه کدهای اعزامی پایگاه اورژانس ۱۱۵ کوهپایه زاده واقع در کیلومتر ۶۰ اتوبان ساوه_تهران  و اورژانس ۱۱۵ رباط کریم به محل حادثه اعزام شدند که یکی از مصدومین حادثه به بیمارستان فاطمه زهرا(س) رباط کریم منتقل شد و ۲ نفر هم رضایت به انتقال ندادند.

اما این پایان روز خونین جاده‌های ساوه نبود و در فاصله ۱۵۰ دقیقه یعنی حوالی ساعت ۲۲ بار دیگر شهرستان ساوه شاهد یک حادثه رانندگی خونین دیگر بود تا باز هم برخی هموطنان را به کام مرگ و مصدومیت بکشاند.

رئیس پلیس راه استان مرکزی به دیگر حادثه رانندگی خونین در محورهای مواصلاتی ساوه اشاره کرد و به خبرنگار تسنیم گفت: در سانحه رانندگی که اواخر شب در جمعه در محور فرعی اخترآباد واقع در مسیر ساوه _ همدان رخ داد یک دستگاه خودروی پژو پارس با یک دستگاه کامیون بنز به شدت برخورد کردند.

سرهنگ کهریزی ادامه داد: متاسفانه براثر این سانحه رانندگی، یکی از سرنشینان خودرو پژو فوت و دو نفر دیگر از سرنشینان آن مجروح شدند.

وی افزود: علت این سانحه تجاوز به چپ از سوی راننده پژو و عدم ترمیم شانه را از سوی اداره راه اعلام شد.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی