چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۴۲:۳۳

دولت برنامه مشخصی برای بسته های حمایتی ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه دولت برنامه مشخصی برای بسته های حمایتی ندارد، گفت: هنوز جزییات بسته حمایتی مشخص نیست و فقط در حد یک پیش بینی است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت برنامه مشخصی برای بسته های حمایتی ندارد

علی اکبر کریمی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نمینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص بسته های حمایتی دولت گفت: در حال حاضر دولت اطلاعات دقیق و درستی را در خصوص بسته حمایتی اعلام نکرده است.

کریمی اظهار کرد: طبق آخرین جلسه غیر علنی که روز سه شنبه ۱۷مهر ۹۷ با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر کشاورزی در خصوص بسته حمایتی برگزار شد، توضیحات و پیشنهاداتی در خصوص بسته حمایتی ارائه شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: به علت علنی نبودن جلسه و عدم اطلاع رسانی دولت تصمیم نهایی در خصوص بسته حمایتی ارائه نشد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: سخنگو رئیس مجلس در همان شب جلسه گزارشی از نحوه بسته حمایتی اعلام کرد که سازمان برنامه بودجه پس از صحبت های سخنگو با بیانیه ای تکذیب کرد.

کریمی با اشاره به اینکه هنوز جزییات بسته حمایتی مشخص نیست و فقط در حد یک پیش بینی است افزود: هنوز در خصوص جزییات تصمیم گیری نشده است و به طور شفاف بررسی نشده است.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی