چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۰۶:۴۰

دبیرخانه کمیته ملی محیط زیست و شبکه برق ایران در اراک مستقر شد

معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر گفت: دبیرخانه کمیته ملی محیط زیست و شبکه برق ایران به مسئولیت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در اراک مستقر شد.

معاون توانیر:

دبیرخانه کمیته ملی محیط زیست و شبکه برق ایران در اراک مستقر شد

 به نقل از توزیع برق استان مرکزی، سید زمان حسینی در نشست کمیته ملی محیط زیست و شبکه  برق ایران اظهار داشت: فعالیت های انجمن های علمی توسعه یافتگی اهمیت بسیار دارد و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی همچنین بر ارسال  آیین نامه کمیته مطالعات محیط زیست و شبکه های برق با توجه به رسالت انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران برای تمامی اعضا جهت بررسی تاکید کرد.

محمد الله داد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز  مباحثی از فعالیت های محیط زیستی و صنعت برق اعم از پسماندهای صنعت برق، جایگزینی انرژی های تجدید پذیر و… عنوان  و بر اهمیت موضوع محیط زیست در صنعت برق تاکید کرد.

در این جلسه تاکید شد با توجه به گستردگی تعامل و تقابل محیط زیست و صنعت برق و اهمیت کاهش قطعی های شبکه ها بر اثر برق گرفتگی و برخورد پرندگان،  این موضوع به عنوان یکی از سرفصل های اصلی پیگیری ها قرار گیرد.

گفتنی است در پایان این جلسه با رای گیری اعضای کمیته، محمد الله داد به عنوان رییس کمیته ملی محیط زیست و شبکه برق ایران  و علی اکبر بصیری به عنوان دبیر این کمیته انتخاب و همچنین  مقرر شد دبیرخانه کمیته در شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در شهرستان اراک مستقر شود.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی