سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۴:۳۲:۵۲

دستگاه ها خدمات رسانی مطلوب در آئین اربعین را مدنظر قرار دهند

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: دستگاه های اجرایی بایستی خدمات رسانی مطلوب تر از سال های گذشته را در آئین اربعین سال جاری مدنظر قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

دستگاه ها خدمات رسانی مطلوب در آئین اربعین را مدنظر قرار دهند

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح چهارشنبه در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: دستگاه های اجرایی برنامه ریزی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اربعین را بایستی در دستور کار قرار دهند، چراکه این آئین عظیم در حقیقت وحدت و یکپارچگی مسلمانان را نشان می دهد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: بایستی تامین امنیت کنگره بزرگ اربعین با جدیت مدنظر باشد تا زائران حسینی بتوانند به دور از هر گونه مشکل در آئین اربعین حضور یابند.

امام جمعه اراک ادامه داد: امروز در جامعه بیش از پیش حفظ وحدت و انسجام دارای اهمیت است و باید مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: همه ما باید اخلاق مداری را در دستور کار قرار دهیم و معیارهای اخلاقی را در جامعه رعایت کنیم، قطعا احتکار کالا، گران فروشی، عدم صداقت و بی مسئولیتی خلاف موازین دینی و اخلاقی ما است و نباید چنین مواردی در جامعه اسلامی رخ دهد.

دری نجف آبادی بیان کرد: چنانچه می خواهیم همچون چهار دهه گذشته عمر انقلاب، عزت و اقتدار ایران اسلامی تداوم یابد، باید با بهره گیری از وحدت و انسجام و پیروی از ولایت و رهبری گام برداریم و شاکر وجود نعمت بزرگی چون ولایت فقیه باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان ساخت: فرهنگ اسلامی و ارزش های والای دینی باید بیش از پیش در جامعه حاکم شود و از رذایل اخلاقی فاصله بگیریم، همچنین بایستی مباحث قومی و قبیله ای را کنار بگذاریم، چرا که این مباحث به وحدت و انسجام ملی ما آسیب وارد می کند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

جشن مختلط طراحان یک مسجد جنجالی

واکنش مستند ۲۰:۳۰ به ادعای ظریف

واکنش تند جبرائیلی به اظهارات اخیر روحانی

انتقاد رحیم پور از تکرار مکررات در نماز جمعه