چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۲:۴۳:۵۹

استان مرکزی رتبه سوم مسابقات قهرمانی کشوری ترامپولین را کسب کرد

رئیس هیئت ژیمناستیک استان مرکزی گفت: استان مرکزی رتبه سوم مسابقات قهرمانی کشوری ترامپولین را کسب کرد.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان مرکزی:

استان مرکزی رتبه سوم مسابقات قهرمانی کشوری ترامپولین را کسب کرد

مسعود مرشدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به کسب مقام سومی تیم بزرگسالان استان مرکزی در مسابقات ترامپولین قهرمانی باشگاه‌های کشور استان مرکزی اظهار داشت: در طول سال مسابقات متعدد ژیمناستیک در حوزه  دختران و پسران در سطوح مختلف و مقاطع مختلف سنی برگزار شد نخستین افتخار را دختران ژیمناستیک کار در رشته فورآر ژیمناستیک با کسب  مقام نخست کشوری بود.

وی افزود: افتخار بعدی را تیم هنری دختران استان که در ۶ رشته ژیمناستیک کشوری شرکت کرده و مقام سومی را به دست آوردند بود، پسران هم در مسابقات قهرمانی باشگاه بزرگسالان کشور مقام دوم را بعد از تهران به دست آودرند.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان مرکزی با اشاره به کسب مقام سومی تیم بزرگسالان استان مرکزی در مسابقات ترامپولین قهرمانی باشگاه‌های کشور گفت: تیم بزرگسالان استان درروز گذشته مسابقات کشوری که در استان یزد برگزار می‌شد بعد از تیم‌های منتظرالمهدی(عج) اردبیل با امتیاز ۲۸۵٫۵۸ و تیم ققنوس بوشهر با امتیاز ۲۵۶٫۲۶، تیم آلومینیوم اراک با امتیاز ۲۴۳٫۳۸ در جایگاه سوم ایستاد.

مرشدی تصریح کرد: امروز هم تیم آیروبیک ژیمناستیک استان برای مسابقات قهرمانی باشگاه‌های ایران به ارومیه اعزام شد از فردا مسابقات آغاز به‌کار می‌کنند و مطمئن هستیم که تیم استان، جایگاه نخست یا دوم را از آن خود می‌کند.

روند توسعه رو به رشد ژیمناستیک استان مرکزی در حوزه قهرمانی

وی بیان کرد: یک روند توسعه رو به رشدی در حوزه قهرمانی در این رشته داشتیم در تابستان امسال در راستای توسعه رشته‌های ورزش ژیمناستیک که به عنوان محور توسعه رشته ورزشی دیگراست، برای نخستین بار در ایران با همکاری سازمان فرهنگی  ورزشی شهرداری طرح سازندگی ژیمناستیک را در با آموزش رایگان را ۹۰ دختر و پسر تابستان امسال اجرا کردیم آنها بعد از پشت سر گذاشتن آموزش‌های ابتدایی در تابستان استعدادیابی شدند و تمرینات خود را بعد از تابستان در سطح بهتری ادامه می‌دهند.

رئیس هیئت ژیمناستیک استان مرکزی ادامه داد: این افراد رها نمی‌شوند زیرا نیت ما از اجرای این طرح استعدادیابی از افرادی بود که شاید امکانات کافی را در این زمینه نداشتند بر خلاف باور عموم که مبنی بر لوکس بودن این رشته است باید گفت این رشته یکی از رشته‌های کم هزینه است.

مرشدی اضافه کرد: برخلاف دیگر استان‌ها برای کمک به حضور نونهالان و نوجوانان که با توجه به کثرت قشر کارگری و مشکلات اقتصادی کوجود هیچ افزایش قیمتی در نرخ سطوح‌های  مختلف این رشته نداشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی که در قسمت‌های مختلف در بحث آموزش و برگزاری انجام شده است، ورزشکارانی از استان برای شرکت در  کلاس‌های بین‌المللی که در تهران برگزار می‌شود اعزام شده‌اند کلاس ارتقا مربیگری و ارتقا داوری را هم  داشته‌ایم به دنبال توسعه در این بخش هستیم در همین راستا مطمئن هستیم با این روندی که ژیمناستیک‌کاران استان پیش رو گرفتند امسال سال پرباری داشته باشیم.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی