چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۵۱:۲۰

انسجام و اقتدار نیروهای مسلح یکی از دستاورد های بزرگ انقلاب است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی انسجام و اقتدار نیروهای مسلح را یکی از دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی عنوان کرد.

دری نجف آبادی:

انسجام و اقتدار نیروهای مسلح یکی از دستاورد های بزرگ انقلاب است

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک روز شنبه با حضور در مراسم صبحگاه نیروهای مسلح در محل فرماندهی نیروی انتظامی استان مرکزی که به مناسبت هفته ناجا برگزار شد، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به نیروهای خدوم ناجا گفت: موضوع امنیت یک موضوع ظریف، حساس و چند لایه است و باید در ابعاد مختلف فردی، اجتماعی، خانواده، ملی، منطقه ای و بین المللی به آن توجه شود.

دری نجف آبادی افزود: هر چه تهدید ها و چالش ها شکل و رنگ جدیدی بگیرد باید روش های امنیتی نیز به نسبت آنها و حتی جلوتر از آنها تغییرات لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه در حوزه امنیت باید به دو اصل مهم توجه داشت عنوان کرد: اولین اصل امنیت، شناخت فرصت ها ها و بهره گیری از آنهاست و در مقابل و به عنوان دومین اصل باید به خوبی چالش ها را بشناسیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بیان کرد: نیروهای امنیتی و انتظامی باید مانند پزشکانی خبیر و بصیر جای جای جامعه را زیر نظر داشته باشند تا برخورد لازم با کسانی که حقوق مردم، اخلاق اجتماعی و آرامش جامعه را به هم می ریزند صورت گیرد.

وی با تاکید بر اینکه همه ما سرباز امنیت هستیم و سربازان امنیت همه سرباز ولایت، اظهار کرد: تقویت تجهیزات و بدنه نیروهای مسلح و همچنین افزایش هوشیاری در برابر هر خطری لازمه امروز مسائل انتظامی و امنیتی کشور است.

امام جمعه اراک با اشاره به پشتیبانی ملت از مسئولین و نیرو های مسلح متذکر شد: همه ما در مسئله امنیت و برخورد با آسیب ها مسئول هستیم و باید با اطلاع رسانی دقیق عملکرد نیروهای انتظامی و امنیتی به مردم نشاط عمومی جامعه را تقویت کنیم تا مبادا دچار غفلت و ضعف شویم.

وی با بیان اینکه روحیه مصمم، عزم راسخ و اراده قوی منجر به اقتدار ملی خواهد شد و نتیجه این اقتدار خوردن سر دشمنان به سنگ خواهد بود، یاد آور شد: در هیچ جای تاریخ چند سده اخیر ایران نمی بینید که نیروهای مسلح از نظر ظاهری، عزم و اراده، انگیزه دینی و معنوی، آمادگی برای فداکاری و شهادت ، تخصص ، زمان شناسی و قدرت تجهیزاتی در این سطحی که امروز مشاهده می کنیم، باشد.

دری نجف آبادی افزود: در جنگ جهانی دوم وقتی متفقین از جنوب و غرب و شمال به کشور حمله کردند به سادگی کشور را به اشغال خود درآورده و ایران را غارت کردند، اما در دوران هشت ساله دفاع مقدس و همچنین ۳۰ سال بعد از آن با توجه به اقتدار نیرو های مسلح، ملت ایران سیلی محکمی به دشمنان خود زده است.

وی انسجام و اقتدار نیروهای مسلح را یکی از دستاورد های بزرگ انقلاب اسلامی دانست و افزود: امروز انسجام قانونی و قانون مداری در همه زمینه ها و ابعاد مختلف دیده می شود که نتیجه آن پیشرفت در حوزه های دانشگاهی، درمانی، خدماتی، حوزه های پتروشیمی و غیره شده است.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی