چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت: ۱۱:۲۸:۳۶

سهم ۵۰۵ میلیارد ریالی مددجویان استان از تسهیلات اشتغالزایی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: امسال از محل بند «ب» تبصره ۱۶ بودجه سال ۹۷ اعتباری بالغ بر ۵۰۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی اعلام کرد:

سهم ۵۰۵ میلیارد ریالی مددجویان استان از تسهیلات اشتغالزایی

به نقل از دیار آفتاب؛ محمد تقی آبایی هزاوه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: امسال از محل بند ب تبصره ۱۶ بودجه سال ۹۷ اعتباری بالغ بر ۵۰۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی استان در نظر گرفته شده است.

آبایی اظهار کرد: سهم تسهیلات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) از این محل مبلغی بالغ بر ۳۷۰ میلیارد ریال است که این اعتبارات توسط ۱۲ بانک پرداخت می شود.

وی ادامه داد: هم اکنون با پیگیری های صورت گرفت ۳۲۱ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال از این اعتبارات، معادل ۸۶ درصد رقم تخصیصی به استان مرکزی ابلاغ شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی سهم تسهیلات اشتغال مددجویان بهزیستی استان از محل بند ب تبصره ۱۶ بودجه سال ۹۷ را اعتباری باغ بر ۱۳۵ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: هم اکنون ۷۲ میلیارد و ۷۲۳ میلیون ریال معادل ۵۳ و ۹ دهم درصد آن تخصیص یافته است.

آبایی خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۷۸۶ مددجوی کمیته امداد و ۳۰۴ مددجوی زیر  پوشش بهزیستی استان مرکزی برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند که ۱۵۱ مددجوی کمیته امداد و ۱۶ مددجوی بهزیستی تسهیلات دریافت کردند.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی