دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۲۲:۰۳

پروژه بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی جایگزین بیمارستان مدرس در ساوه اجرا می‌شود

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: پروژه بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی جایگزین بیمارستان مدرس در ساوه اجرا می‌شود.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه تصریح کرد؛

پروژه بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی جایگزین بیمارستان مدرس در ساوه اجرا می‌شود

به نقل از خبرگزاری تسنیم ،  عباس نیک‌روش در دومین دوره انتخابات هیئت مدیره مجمع سلامت دانشکده علوم پزشکی ساوه و زرندیه با اشاره به هدف از تشکیل مجمع خیران سلامت شهرستان ساوه، اظهار داشت: حضور در امور خیریه فرصتی است برای هدایت کار نیک و خیرخواهانه که همه انسان‌ها به ویژه انسان‌های برگزیده تمایل دارند بیشتر اثربخش و مفید باشند که با تشکیل مجمع و ساماندهی خیران می‌تواند اثر بخشی اقامات خیرخواهانه انه را دوچندان کرد.

وی افزود: با توجه به جایگاه شهرستان ساوه  در کشور به عنوان قطب صنعتی و برخورداری از دیگر ظرفیت‌های بیمارستانی در شان این شهرستان در ساوه  وجود ندارد، بیمارستان  مدرس با قدمت ۵۰ سالانه می‌تواند حداقل‌ها را مرتفع کند ولی نیاز به جایگزین دارد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی ساوه تصریح کرد: بنابراین احداث بیمارستان جدید در این شهرستان نقش حیاتی داشته در همین راستا ساخت بیمارستان جایگزین مدرس در اولویت این دانشکده قرار گرفته که خوشبختانه زمین آن آماده و تغییر کاربری انجام شده و آماده احداث است، در این راستا تفاهم نامه‌ای اولیه با وزارتخانه بهداشت به منظور بهره‌مندی از امتیازات از سوی این وزارتخانه  به منظور تسریع در ساخت این بیمارستان انجام شده است.

نیک روش بیان کرد: همچنین تفاهم‌نامه سه جانبه‌ای انجام شده، بر اساس این تفاهم‌نامه در صورتی  معادل آورده از منابع  دانشکده و خیران تامین شود خود وزارتخانه معادل آن را کمک می‌کند که ضلع سوم معادله سازمان برنامه و بودجه است.

وی ادامه داد: به منظور تکمیل پروژه  بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی جایگزین بیمارستان مدرس، ۲۲ هزار مترمربع زمین و حدود ۱۰۰ میلیارد تومان آورده نیاز است، خوشبختانه مقدمات کار فراهم شده و وزارتخانه هم اعلام آمادگی کرده  که استارت این پروژه زده شود و با استفاده از ظرفیت مجمع خیران بتوانیم آن را عملیاتی کنیم.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی