دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۲۹:۱۳

پردیس دانشگاهی در ساوه توسعه می‌یابد

فرماندار ساوه گفت: برای پیشرفت وارتقا کشور در همه حوزه ها به صورت مشارکتی و با هدف قرب الهی به دور از مسائل حزبی و جناحی و تک نظری باید تلاش کرد.

فرماندار ساوه تصریح کرد؛

پردیس دانشگاهی در ساوه توسعه می‌یابد

به نقل از خبرگزاری تسنیم ، محمد بهاروند ظهر امروز در دومین دوره انتخابات هیئت مدیره مجمع سلامت دانشکده علوم پزشکی ساوه و زرندیه با اشاره به جایگاه شهرستان ساوه در حوزه مشارکت خیران اظهار داشت: شهرستان ساوه باتوجه به قدمت دیرینه‌ای که در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی داشته همواره در امور خیریه پیکسوت بوده،  فواید امور خیر فقط به یک شخص و یک جامعه محدود نمی‌شود بلکه نجات یک فرد نجات یک جامعه و یک جامعه جهانی را در برمی‌گیرد.

وی افزود: شهرستان ساوه در حوزه خیران در بحث آموزش خوشبختانه در استان مقام نخست را داشته و به طور قطع اگر وجود این عزیزان نبود با توجه به مهاجر پذیر بودن شهرستان ساوه دانش آموزان مدارس ما به صورت دوشیفه تشکیل می‌شد که این مسئله یک آسیب برای نظام آموزشی جامعه است ولی خوشبختانه با حضور خیران امروز نه تنها مشکلی در فضای آموزشی نداریم بلکه شاهد رتبه‌های برتر این شهرستان در سطح کشور هستیم.

فرماندار ساوه تصریح کرد: دربحث مشارکت خیران  ضرورت فراهم کردن زمینه برای حضور خیران در این حوزه با توجه به موقعیت جغرافیایی ساوه، شاهراه مواصلاتی و وجود آزادراه‌ها  شاهد تصادف و  فوت هموطنانمان هستیم، بنابراین توسعه مراکز خدماتی درمانی و به روز کردن تجهیزات پزکشی و فضای درمانی دوبرابر است.

بهاروند بیان کرد:کار خیریه و امورعام المنفعه باید در جامعه گسترش پیدا کنند و از سویی با توجه به اینکه  اعتبارات دولتی جوابگوی نیازها نیست که در این راستا ترویج امور خیر باید گسترش پیدا کند و خوشبختانه این موضوع را در نقاط مختلف کشور شاهد هستیم و حتی هموطنان ما در خارج از کشور به سبب تعصب ملی که به کشورشان  دارند اقدامات چشمیگری در حوزه خیران در همه عرصه‌های در کشور به نمایش گذاشته‌اند.

وی ادامه داد: برای پیشرفت و ارتقا کشور در همه حوزه‌ها باید به صورت  مشارکتی و با هدف قرب الهی به دور از مسائل حزبی و جناحی و تک نظری باید  تلاش کرد.

فرماندار ساوه عنوان کرد: با همکاری شورا و شهرداری ساوه به منظور توسعه فضای درمانی ۹ هتکار به پردیس دانشگاهی ساوه اختصاص و تغییر کاربری آن هم انجام شده، با توجه به جایگاه شهرستان ساوه به عنوان قطب صنعتی و ظرفیت‌هایی که این شهرستان دارد انتظار می‌رود در آینده نه چندان دور شاهد ارتقا دانشکده علوم پزشکی ساوه به دانشگاه پزشکی باشیم و برای رشته‌های مختلف فضای مناسب در قالب دانشکده داشته باشیم.

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی