دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۱۵:۰۷

در صورت ادامه روند تصویب لوایح FATF، نمایندگان حامی آن را به مردم معرفی می‌کنیم!

کارگروه ویژه اقتصادی موسوم به FATF پس از تعهد غیرقانونی و پنهانی دولت در سال ۹۵ جهت اجرای دستورات این کارگروه همواره درصدد اعمال فشار بر دولتمردان بوده تا بتواند هرچه بیشتر توصیه‌ها و درخواست‌های خود را از طریق دولت کنونی به جمهوری اسلامی تحمیل کند.

نامه ۳۰ تشکل عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به نمایندگان مجلس؛

در صورت ادامه روند تصویب لوایح FATF، نمایندگان حامی آن را به مردم معرفی می‌کنیم!

به گزارش پیک راستان؛ به نقل از «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ ۴۰ تشکل عضو اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل نامه ای را خطاب به نمایندگان مجلس منتشر کردند. در بخشی از این نامه آمده است: جنبش دانشجویی مسلمان به‌عنوان پرچم‌دار استقلال و آزادی این ملت بدین‌وسیله اعلام می‌دارد ادامه روند تصویب لوایح FATF  بر کشور در مجلس شورای اسلامی آن هم با شرایط کنونی، آن را نوعی تحمیل و خیانت برجام‌گونه به مردم و رهبری می‌داند و به طور قطع در صورت عدم توقف این روند، نمایندگان موثر در پیگیری این لوایح را علنی به مردم معرفی خواهیم کرد و از اهداف آن‌ها پرده برخواهیم داشت.

متن این نامه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم

در شرایط دشوار اقتصادی که کشور در یک جنگ  اقتصادی همه جانبه قرارگرفته است و انتظار می‌رود تمام هم‌وغم مسئولین کشور از اجرایی تا مجلس شورای اسلامی در یک راستا و بر حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم و مقابله با فشارهای اقتصادی متمرکز باشد، پرداختن به مسائلی که کشور را دچار چالش می‌کند راه انحرافی برای حل آن است. در این میان عده‌ای تلاش خود را معطوف مسائل دیگری کرده‌اند و در انتظار به ثمر نشاندن آن به سر می‌برند.انتظاری که اگر برآورده شود نه‌تنها باری از دوش این ملت رنج‌دیده بر نخواهد داشت بلکه دقیقاً تکه‌هایی از پازل دشمن در این جنگ اقتصادی علیه ملت را تکمیل خواهد نمود.

کارگروه ویژه اقتصادی موسوم به FATF پس از تعهد غیرقانونی و پنهانی دولت در سال ۹۵ جهت اجرای دستورات این کارگروه همواره درصدد اعمال فشار بر دولتمردان بوده تا بتواند هرچه بیشتر توصیه‌ها و درخواست‌های خود را از طریق دولت کنونی به جمهوری اسلامی تحمیل کند.این کارگروه که ازقضا ریاست آن بر عهده معاونت وزارت خزانه‌داری آمریکا است باسیاستی چماق و هویج گونه و وعده خروج ایران از لیست سیاه و بهبود روابط بانکی بر دولتمردان فشار آورده و اجرایی شدن تک‌تک دستورات خود در داخل کشور از اصلاح قوانین گرفته تا عضویت در کنوانسیون‌ها را مورد مطالبه قرار داده است. دستوراتی که هم‌زمان ، وزارت خزانه‌داری آمریکا که خود بی‌سابقه‌ترین تحریم‌ها را علیه ملت ایران اعمال کرده است نیز پیگیر اجرایی شدن آن در داخل ایران بوده است.

نمایندگان محترم مردم در مجلس
در بحبوحه کشمکش‌هایی که تاکنون پیرامون این لوایح به وجود آمده است هر بار که سخن از خطرات امنیتی و تضعیف استقلال کشور و مخالفت رهبری به میان می‌آمد عده‌ای با هوچی گری و تخریب با منتقدان این لوایح مقابله می‌کردند. رهبرمعظم انقلاب نیز در دیدار با نمایندگان مجلس، این لوایح صریحاً این‌گونه لوایح را ساخته‌وپرداخته اتاق فکر غربی‌ها و ابزاری جهت نیل به منافع آن‌ها اعلام کردند با اقدام ایشان امید داشتیم که تحریفات و نقل قول‌های اشتباه نمایندگان و رسانه‌ها پایان پذیرد. اما توجیه‌کنندگان این لوایح باکمال بی‌شرمی حتی این سخنان رهبری را نیز که به مذاقشان خوش نیامده بود، این نظر ایشان را نپذیرفته و شروع به تحریف آن کردند. عده‌ای از دیپلمات‌های دولتی و برخی از نمایندگان مجلس در کمال تعجب نه‌تنها این دو لایحه ضد استقلال و ضد امنیتی پالرمو و CFT را از دستور کار خارج نکردند بلکه به‌جای مشکلات اساسی ملت تصویب آن را مجدد پیگیری کردند. این افراد مکرر وقت و انرژی خود را معطوف به توجیه این لوایح و تحریف سخنان مرتبط رهبری با این لایحه‌ها نمودند و انتظار می‌رود با این روند لایحه مسکوت عضویت در کنوانسیون تأمین مالی تروریسم نیز در روزهای آتی دوباره به صحن مجلس راه یابد.

اما برخی نمایندگان با رفتارها و حرف‌های بی قاعده همواره دستمایه جنجال در کشور و دستاویزی برای اهداف شوم رسانه‌های غربی و معاند بوده‌اند، تنها به تحریف نظر شورای نگهبان و تحریف سخنان رهبری و القای عدم مخالفت ایشان با این لوایح اکتفا نکردند بلکه اجرایی شدن این لوایح را منتسب به‌نظام دانستند و همان ترفندی را در پیش گرفتند که در تحمیل خسارت محض برجام بر کشور در پیش‌گرفته بودند. حتی برخی مثل کمیسیون قضایی مجلس پا را از این حد فراتر گذاشته و باوجود نظر صریح رهبری دوباره نامه‌ای به ایشان ارسال کردند برخی نیز با سخنانی موهوم نظرات شورای عالی امنیت و حتی بیت رهبری را در پیش کشیده و آن‌ها را موافق این لایحه جلوه دادند نظراتی که به خاطر تناقض و تضاد روشن با سخنان صریح رهبر انقلاب و برخی از مراجع عظام تقلید ، حتی در صورت صحت نیز از هیچ ارزش حقوقی و شرعی برخوردار نیستند و چنین ترفندی نیز پس از تجربه تلخ برجام قطعاً کارآیی مجدد برای غرب‌گرایان نخواهد داشت.

جنبش دانشجویی مسلمان به‌عنوان پرچم‌دار استقلال و آزادی این ملت بدین‌وسیله اعلام می‌دارد ادامه روند تصویب لوایح FATF  بر کشور در مجلس شورای اسلامی آن هم با شرایط کنونی، آن را نوعی تحمیل و خیانت برجام‌گونه به مردم و رهبری می‌داند و به طور قطع در صورت عدم توقف این روند، نمایندگان موثر در پیگیری این لوایح را علنی به مردم معرفی خواهیم کرد و از اهداف آن‌ها پرده برخواهیم داشت.

انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشگاه ع.پ شهید بهشتی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه ارومیه
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تفرش
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه قم ( پردیس خواهران)
انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی بابل
انجمن اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زاهدان
انجمن اسلامی دانشجویان مرکز آموزش عالی فنی کرمانشاه
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل اراک
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه بیرجند
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه پیام نور خوراسگان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی (ره)
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی قم
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه قم
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه کاشان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل علوم پزشکی آبادان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اهواز
انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

انتهای پیام/mh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی