دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۹:۱۳:۰۲

سردار سلیمانی پاسخ کوبنده‌ای به ادبیات و رفتار اهانت‌آمیز ترامپ داد/ عربده کشی‌های رئیس جمهور آمریکا، طبل توخالی است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه پاسخ کوبنده و قاطع سردار سلیمانی به رفتار اهانت‌آمیز و ادبیات ترامپ خطاب به رئیس جمهور کشورمان بود، گفت: اگر ترامپ خود عقل و شعور کافی را ندارد تا مفهوم این جملات را دریابد، فرمانده نظامی آمریکا خوب مفهوم جملات سردار را می‌داند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

سردار سلیمانی پاسخ کوبنده‌ای به ادبیات و رفتار اهانت‌آمیز ترامپ داد/ عربده کشی‌های رئیس جمهور آمریکا، طبل توخالی است

سردار سلیمانی

سردار سلیمانی پاسخ کوبنده‌ای به ادبیات و رفتار اهانت‌آمیز ترامپ داد/ عربده کشی‌های رئیس جمهور آمریکا، طبل توخالی است

محمدابراهیم رضایی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ با اشاره به سخنان سردار سلیمانی در پاسخ به اظهارات ترامپ گفت: سردار سلیمانی سال های سال است که از نزدیک توان و قابلیت های نظامی آمریکا را دیده، ارزیابی کرده و نسبت به ماهیت پوشالی و آسیب‌پذیری آن مطلع است.

عربده کشی‌های ترامپ، طبل توخالی است

رضایی اظهار کرد: سردار سلیمانی می‌داند که این سر و صداها و عربده کشی‌های ترامپ، طبل توخالی است و جمهوری اسلامی ایران به راحتی می‌تواند با هر تهدید آمریکا مقابله کند.

وی با بیان اینکه پاسخ کوبنده و قاطع سردار سلیمانی به رفتار اهانت‌آمیز و ادبیات ترامپ خطاب به رئیس جمهور کشورمان بود، گفت: اگر ترامپ خود عقل و شعور کافی را ندارد تا مفهوم این جملات را دریابد، فرمانده نظامی آمریکا خوب مفهوم جملات سردار را می‌داند.

پاسخ کوبنده سردار سلیمانی به جا و ضروری بود

رضایی پاسخ کوبنده سردار سلیمانی را به جا، ضروری و موثر دانست و اظهار کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز همه جانبه از مواضع قاطع و انقلابی سردار سلیمانی حمایت می‌کنند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سردار سلیمانی از فرماندهان موفق و موثر در منطقه در جایگاه نیروی قدس سپاه و خط مقدم جمهوری اسلامی ایران در مقابله با دشمنان اسلام و آمریکا است.

وی به قدرت نظامی ایران اشاره و بیان کرد: از همان ابتدا به ویژه پس از پشت سر گذاشتن تهدیدات دهه اول انقلاب، این احتمال که روزی با آمریکا مواجه شویم را می‌دادیم، از این‌رو از ارتقاء همه جانبه جمهوری اسلامی ایران غفلت نکردیم.

هیچ قدرتی توان تهاجم به ایران را ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران امروز در حدی است که هیچ قدرت منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای توان مقابله و تعدی و تجاور به جمهوری اسلامی ایران را ندارد، بیان کرد: افزایش توان دفاعی، نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ایران از دستاوردهای بزرگ فرزندان مجاهد و انقلابی ایران است که طی چهار دهه محقق شده تا جایی که امروز هیچ دشمنی جرأت رویارویی با ایران را ندارد.

رضایی اظهار کرد: هر چند برخی از عناصر داخلی به این حد و توان کشور آگاه نیستند ولی دشمنان و در رأس آنها آمریکا بهترین شناخت را نسبت به شاخص های قدرت کشور دارند؛ در حقیقت توان دفاعی نیروهای انقلابی به حدی است که در مقابل هر تهدیدی ایستاده و پاسخ کوبنده‌ای به دشمن خواهند داد.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی