دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت: ۰۸:۴۱:۲۳

دولت علاقه و اعتقادی به شفافیت ندارد

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه شواهد بیانگر این است که دولت علاقه و اعتقادی به شفافیت ندارد، گفت: همین موضوع باعث شده تا دولت تکلیف قانونی خود را درخصوص راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران هنوز عملیاتی نکند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

دولت علاقه و اعتقادی به شفافیت ندارد

شفافیت

دولت علاقه و اعتقادی به شفافیت ندارد

علی اکبر کریمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ در خصوص راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران و مسئولان گفت: راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایای مدیران و مسئولان یکی از تکالیف قانونی بوده که بر عهده دولت گذاشته شده است.

کریمی اظهار کرد: متاسفانه به دلیل عدم اعتقاد دولت به شفافیت این مهم همچنان اجرایی نشده است.

وی با تاکید بر اینکه شواهد بیانگر این است که دولت علاقه و اعتقادی به شفافیت ندارد، ادامه داد: همین موضوع باعث شده تا دولت این تکلیف قانونی را هنوز عملیاتی نکند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی با جدیت پیگیر اجرای این قانون است، گفت: در همین راستا مجلس مرتب به دولت تذکر داده که چرا تاکنون این قانون را اجرایی نکرده است.

 کریمی با اشاره به اینکه اجرای این قانون زمینه شفاف سازی بیشتر در کشور را فراهم می کند، اظهار کرد: اجرای دقیق این قانون مانع بروز بسیاری از فسادهای اقتصادی می شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به مزایای اجرای این قانون خاطرنشان کرد: این مصوبه در راستای شفاف سازی، جلب و افزایش اعتماد مردم صورت گرفت که امیدواریم در اجرای آن دولت با تعهد بیشتری وارد میدان شود.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی