چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت: ۱۵:۱۹:۰۵

جدیدترین جزئیات انفجار نانوایی در اراک؛ خسارت به واحدهای مسکونی و تجاری مجاور

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک جدیدترین جزئیات انفجار نانوایی در اراک را تشریح کرد.

جدیدترین جزئیات انفجار نانوایی در اراک؛ خسارت به واحدهای مسکونی و تجاری مجاور

انفجار نانوایی در اراک

جدیدترین جزئیات انفجار نانوایی در اراک؛ خسارت به واحدهای مسکونی و تجاری مجاور

بامداد امروز به‌ دنبال نشست گاز و انفجار در یک ساختمان مسکونی که در خیابان مولوی غربی اتفاق افتاد ماموران آتش‌نشانی به محل اعزام و به موقع حریق را مهار کردند که متاسفانه این آتش‌سوزی  خسارت جانی و خسارت مالی هم به همراه داشته است.

این در حالی بود که ظهر روز پنجشنبه نیز در اراک انبار فروشگاه رفاه دچار حریق شد ولی خوشبختانه با اقدام فوری آتش‌نشانی این حادثه هیچ گونه خسارتی به دنبال نداشته است.

مسعود آقازیارتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراکاظهار داشت: در ساعت ۲ و ۴۴ دقیقه بامداد امروز گزارشی از یک انفجار در خیابان مولوی غربی شهر اراک اعلام شد و سپس با اعزام تیم‌های امدادی و انتظامی به محل، مشخص شد که انفجار در یک مجتمع تجاری سه طبقه رخ داده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در طبقه همکف این ساختمان تولیدی لباس وجود داشته، پس از انفجار نانوایی، تولیدی لباس هم دچار آتش‌سوزی می‌شود و همچنین این انفجار به منازل مسکونی اطراف و سه خودرو هم خسارتی وارد کرد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک تصریح کرد:  در این انفجار کارگری که در نانوایی حضور داشته به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل شده است.

آقازیارتی با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است گفت: در این عملیات نیروهای آتش‌نشانی در مدت زمانی کوتاه به سرعت برق و گاز ساختمان را قطع و شعله‌های آتش را خاموش کردند و یک گروه هم به منظور یافتن افراد محبوس شده اعزام شدند.

انتهای پیام/ح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
چند رسانه ای

درگیری شدید در مجلس شورای اسلامی

واکنش مردم به خیانت یک مشتری در فروشگاه

سخنرانی جنجالی پناهیان

آغاز تخریب‌های رئیسی